ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/12/01 12:04:23
سرویس سیاسی

استعفای دومین نماینده پارلمان یمن در اعتراض به سرکوب معترضین

دومین نماینده پارلمان یمن در اعتراض به سرکوب مخالفان در این کشور از عضویت در حزب حاکم استعفا داد.
استعفای دومین نماینده پارلمان یمن در اعتراض به سرکوب معترضین دومین نماینده پارلمان یمن در اعتراض به سرکوب مخالفان در این کشور از عضویت در حزب حاکم استعفا داد. https://cdn.icana.ir/d/019/450.jpg استعفای,دومین,نماینده,پارلمان,یمن,در,اعتراض,به,سرکوب,معترضین Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از پایگاه خبری "مارب پرس" یمن، "عبدالباری دغیش" نماینده حزب حاکم یمن در پارلمان در اعتراض به سرکوب اعتراضات مخالفان از سوی دولت از عضویت خود در حزب حاکم استعفا داد.
این دومین استعفا در میان  نمایندگان حامی دولت در پارلمان یمن  است.  
هفته گذشته "عبدالکریم السلمی" یکی از نمایندگان حزب حاکم نیز در اعتراض به عدم واکنش دولت نسبت به قتل معترضین از سوی نیروهای امنیتی از عضویت در این حزب استعفا داده بود.
دیروز شنبه نیز 10 نفر از نمایندگان حزب حاکم یمن به دنبال مخالفت "یحیی الراعی" رئیس پارلمان با بیان نظرات شان در مورد تظاهرات اعتراض آمیز در این کشور جلسه پارلمان را ترک کردند. آنها اعلام کردند با جدایی از حزب حاکم، فراکسیون مستقلی برای حمایت از حقوق شهروندان تشکیل می دهند.
اعتراضات در یمن همراه با اعتراضات در کشورهای عربی دیگر با تاکید بر لزوم کناره گیری "علی عبدالله صالح" رئیس جمهور یمن از قدرت از مدت ها پیش در شهرهای مختلف این کشور آغاز شده و هنوز ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet