هدر اصلی
1389/12/01 12:59:48
سرویس صحن

تقدیر نماینده ورامین از تیم فوتسال قرچک

نماینده مردم ورامین در مجلس شواری اسلامی از ورزشکاران و قهرمان آفرینان حوزه انتخابیه خود تقدیر و تشکر کرد.
تقدیر نماینده ورامین از تیم فوتسال قرچک نماینده مردم ورامین در مجلس شواری اسلامی از ورزشکاران و قهرمان آفرینان حوزه انتخابیه خود تقدیر و تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg تقدیر,نماینده,ورامین,از,تیم,فوتسال,قرچک Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی صبح روز یکشنبه سیدحسین نقوی حسینی در انتهای جلسه امروز گفت: تیم فوتسال شهید منصوری قرچک در مسابقات لیک برتر فوتسال کشور با اقتدار قهرمان شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست داخلی ادامه داد: باتوجه به اینکه تیم فوتسال کمیته منصوری قرچک از نادر تمرین تیم ها ورزشی است که نام شهید بر آن است و اسم شهید منصوری را حفظ کرده و خانواده محترم این شهید را هم مدیریت باشگاه را برعهده دارند.

این نماینده توضیح داد: از سوی دیگر منطقه قرچک دارای مردمی مومن انقلابی شهید پرور، اما منطقه محروم، مستضعف نشین و کارگرنشین است و این تیم فوتسال از یک منطقه محروم در مقابل تیم استان های برخوردار و دارای امکانات مالی مقام را بدست آورده است.

نقوی حسینی تاکید کرد: برهمین اساس این موفقیت قابل تقدیر است از تیم فوتسال، مدیریت تیم و مردم فهیم قرچک ورامین تقدیر و تشکر می کنم واین پیروزی را تبریک می گویم.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما هم به دوستان عزیز در منطقه قرچک این موفقیت را تبریک عرض می کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet