ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/12/01 16:02:49
سرویس اجتماعی
سلیمی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام در بخش ایثاگران

تاکید مجلس بر رفع مشکلات ایثارگران است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست مجلس و نمایندگان همواره در راستای رفع مشکلات ایثارگران بوده است.
تاکید مجلس بر رفع مشکلات ایثارگران است نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست مجلس و نمایندگان همواره در راستای رفع مشکلات ایثارگران بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg تاکید,مجلس,بر,رفع,مشکلات,ایثارگران,است Icana

"علیرضا سلیمی" در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام از سوی مقام معظم رهبری در امور ایثاگران به اقدامات مجلس برای رفع مشکلات ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: مجلس، ایثارگران را به عنوان ولی نعمت انقلاب می‌بیند در نتیجه تلاشش سامان دهی امور آنهاست.
وی خاطرنشان کرد: مسایل مرتبط با ایثارگران آنچنان که بایسته وشایسته آنهاست به سامان نرسیده و درصددیم این امور تحقق یابند.
عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از دلایلی که به امور ایثارگران توجه نشده مربوط به دوره اصلاحات بوده است.
سلیمی یادآورشد: مجلس هشتم در ماه‌های اخیر رویکرد بسیار مثبتی را اتخاذ کرده است، البته باید توجه داشت این به آن معنا نیست همه مسایل یک شبه حل شود .
وی گفت: براساس اصل 75 قانون اساسی طرح‌هایی که بار مالی دارند از عهده مجلس خارج است، به عبارتی مجلس دارای اختیارت نامحدود نیست و دربسیاری اوقات با همکاری سایر قوا اقدامات خود را انجام می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet