هدر اصلی
1389/12/03 11:04:29
سرویس سیاسی

حمایت مجلس مشورتی بحرین از طرح گفتگو با معترضین

مجلس مشورتی بحرین اعلام کرد برای اجرای اصلاحات مورد نظر پادشاه از همه ابزارهای قانونگذاری استفاده می کند.
حمایت مجلس مشورتی بحرین از طرح گفتگو با معترضین مجلس مشورتی بحرین اعلام کرد برای اجرای اصلاحات مورد نظر پادشاه از همه ابزارهای قانونگذاری استفاده می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/445.jpg حمایت,مجلس,مشورتی,بحرین,از,طرح,گفتگو,با,معترضین Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الحیات چاپ لندن، مجلس مشورتی  بحرین در بیانیه ای، دعوت "سلمان بن حمد آل خلیفه" ولیعهد بحرین به مذاکره میان همه احزاب سیاسی  را فرصتی مناسب برای بیان مطالبات مردمی دانست و از آن استقبال کرد.
مجلس مشورتی بحرین همچنین از همه احزاب سیاسی خواست تا در این مذاکره شرکت کنند.
این در حالی است که طی روزهای گذشته در اعتراضات مردم بحرین به همراهی احزاب مخالف دولت، هفت نفر کشته و بیش از این تعداد نیز زخمی شدند.
امروز بعدازظهر نیز قرار است مخالفان دولت تجمع گسترده ای برگزار کنند و بر خواسته خود مبنی بر برقراری پادشاهی مشروطه به جای پادشاهی مطلقه  و انتخاب کابینه ازسوی مردم تاکید کنند.
پارلمان بحرین متشکل از دو مجلس نمایندگان و مشورتی است . اعضای مجلس نمایندگان با رای مستقیم مردم و اعضای مجلس مشورتی از سوی پادشاه انتخاب می شوند.
پیش از این فراکسیون پارلمانی شیعیان بحرین به دنبال سرکوب اعتراضات از سوی دولت، عضویت اعضای خود در مجلس نمایندگان را به حالت تعلیق درآورد. این وضعیت تاکنون ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet