هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد نماینده آستارا از عملکرد مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران

سرویس اقتصادی
ناظر مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، با انتقاد از عملکرد مدیران این مجمع، گفت: احتمالا نشست این مجمع تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.
پنج‌شنبه 12 اسفند 1389 ساعت 12:39
انتقاد نماینده آستارا از عملکرد مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ناظر مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، با انتقاد از عملکرد مدیران این مجمع، گفت: احتمالا نشست این مجمع تا پایان سال جاری برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/944.jpg انتقاد,نماینده,آستارا,از,عملکرد,مجمع,عمومی,صندوق,ضمانت,صادرات,ایران Icana

"فرهاد دلقپوش" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، از عملکرد مدیران مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران در اجرای نشست‌های این مجمع انتقاد کرد و افزود: متاسفانه برنامه مدونی برای برگزاری این نشست‌ها وجود ندارد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، درباره زمانبندی نشست‌های مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، گفت: نشست‌های این مجمع بر اساس زمانبندی خاصی نیست و هرگاه که مسئولان این مجمع صلاح بدانند برگزار می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این که مدیرعامل جدید مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران به تازگی معرفی شده است، افزود: احتمالا نشست این مجمع تا پایان سال جاری برگزار می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000