هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاهوتی:

با خاطیان اقتصادی برخورد شود

سرویس اقتصادی
دبیر دوم کمیسیون عمران ضمن تاکید بر تخلفات سنگین بانک‌ها، خواستار معرفی افراد خاطی به مراجع قضایی و در صورت صلاح دید به عموم مردم شد.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 18:51
با خاطیان اقتصادی برخورد شود دبیر دوم کمیسیون عمران ضمن تاکید بر تخلفات سنگین بانک‌ها، خواستار معرفی افراد خاطی به مراجع قضایی و در صورت صلاح دید به عموم مردم شد. http://cdn.icana.ir/d/019/701.jpg با,خاطیان,اقتصادی,برخورد,شود Icana

"مهرداد بائوج لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به تذکر آیین نامه‌ای خود در جلسه سه شنبه هفته گذشته صحن علنی مجلس شورای اسلامی که به استناد ماده 33 آئین نامه داخلی مجلس نسبت به گزارش کمیسیون اصل 90 درباره اعطای تسهیلات برخلاف مقررات و در نتیجه طرز کار نادرست برخی از بانک‌ها بود، گفت: این کمیسیون به استناد ماده 166 فقط به گزارشی در حد قرائت در صحن مجلس بسنده کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس، افزود: در حالیکه بانک‌ها 50 هزار میلیارد تومان در اختیار دارند که بیش از نیمی از آن متعلق به دولت و مردم است؛ باید برخورد جدی با متخلفان اقتصادی صورت بگیرد.

صبح روز سه شنبه -31 فروردین- در جلسه علنی مجلس بعد از ارائه گزارش کمیسیون اصل 90 لاهوتی در تذکر آیین نامه‌ای خواستار برخورد کمیسیون اصل 90 با متخلفین اقتصادی یا معرفی آنان به مراجع قضایی کشور شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000