Icana.ir
fa

مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه بیشتر مصوبات به صورت نیمه‌کاره رها شده است و هیچ کارکردی ندارد، گفت: دولت باید اعتباری مخصوص برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص بدهد.4/21/2011 2:48:00 PM4/21/2011 2:48:00 PMIcana00http://media.icana.ir//image/2011/02/483_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نماینده تربت حیدریه:

مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد

سرویس استان ها
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه بیشتر مصوبات به صورت نیمه‌کاره رها شده است و هیچ کارکردی ندارد، گفت: دولت باید اعتباری مخصوص برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص بدهد.
پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 ساعت 16:37
مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد
مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه بیشتر مصوبات به صورت نیمه‌کاره رها شده است و هیچ کارکردی ندارد، گفت: دولت باید اعتباری مخصوص برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص بدهد. http://media.icana.ir//image/2011/02/483_orig.jpg مصوبات,دولت,بدون,تخصیص,اعتبار,هیچ,ارزشی,ندارد Icana

"محمد‌علی رضائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در تشریح نقش سفر‌های استانی دولت به استان‌ها، گفت: این کار در ذات خود به خاطرآبادانی و پیشرفت منطق محروم بسیار پسندیده و امیدوار کننده است، اما به شرطی که مصوبات اجرایی شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه در شهرستان تربت حیدریه تعداد زیادی از مصوبات اجرایی نشده یا اینکه تا قسمتی پیشرفت کرده و در ادامه ناتمام مانده است.

رضائی اظهار داشت: این کار دولت یعنی تصویب مصوبات و اجرا شدن قسمتی از پروژه و بعد تعطیلی آن فقط دور‌ریختن بیت‌المال است و هیچ کاربردی ندارد.

وی در مورد پروژه‌های شهرستان تربت حیدریه، افزود: حجم زیادی ازجاده تربت حیدریه - مشهد ساخته شده و فقط قسمتی از آن باقیمانده است و دولت برای آن قسمت باقیمانده حدود پنج میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده ولی تاکنون هیچ اعتباری واگذار داده نشده است. 

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی کارخانه فولاد تربت حیدریه از جمله مصوبات سفر رییس جمهور هنوز اجرایی نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان همچنین افزود: فرودگاه شهید مدرس که مصوبه دولت را دارد و توسط وزیر اطلاعات کلنگ زنی شده است هنوز بعد از چند سال نیمه تمام مانده است.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC