سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده تربت حیدریه:

مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد

سرویس استان ها
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه بیشتر مصوبات به صورت نیمه‌کاره رها شده است و هیچ کارکردی ندارد، گفت: دولت باید اعتباری مخصوص برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص بدهد.
پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 ساعت 16:37
مصوبات دولت بدون تخصیص اعتبار هیچ ارزشی ندارد نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه بیشتر مصوبات به صورت نیمه‌کاره رها شده است و هیچ کارکردی ندارد، گفت: دولت باید اعتباری مخصوص برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص بدهد. http://cdn.icana.ir/d/019/483.jpg مصوبات,دولت,بدون,تخصیص,اعتبار,هیچ,ارزشی,ندارد Icana

"محمد‌علی رضائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در تشریح نقش سفر‌های استانی دولت به استان‌ها، گفت: این کار در ذات خود به خاطرآبادانی و پیشرفت منطق محروم بسیار پسندیده و امیدوار کننده است، اما به شرطی که مصوبات اجرایی شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه در شهرستان تربت حیدریه تعداد زیادی از مصوبات اجرایی نشده یا اینکه تا قسمتی پیشرفت کرده و در ادامه ناتمام مانده است.

رضائی اظهار داشت: این کار دولت یعنی تصویب مصوبات و اجرا شدن قسمتی از پروژه و بعد تعطیلی آن فقط دور‌ریختن بیت‌المال است و هیچ کاربردی ندارد.

وی در مورد پروژه‌های شهرستان تربت حیدریه، افزود: حجم زیادی ازجاده تربت حیدریه - مشهد ساخته شده و فقط قسمتی از آن باقیمانده است و دولت برای آن قسمت باقیمانده حدود پنج میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده ولی تاکنون هیچ اعتباری واگذار داده نشده است. 

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی کارخانه فولاد تربت حیدریه از جمله مصوبات سفر رییس جمهور هنوز اجرایی نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان همچنین افزود: فرودگاه شهید مدرس که مصوبه دولت را دارد و توسط وزیر اطلاعات کلنگ زنی شده است هنوز بعد از چند سال نیمه تمام مانده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000