هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در نشست سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری مطرح شد:

بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری،‌ گفت: بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان برای حضور موفق در انتخابات مجلس نهم از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.
پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 ساعت 16:13
بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری،‌ گفت: بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان برای حضور موفق در انتخابات مجلس نهم از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود. http://cdn.icana.ir/d/019/54.jpg بررسی,راهکارهای,تقویت,وحدت,اصولگرایان,در,انتخابات,مجلس,نهم Icana

"موسی قربانی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: اطلاع رسانی در خصوص فعالیتهای صورت گرفته در جبهه پیروان خط امام و رهبری و همچنین بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم از جمله مهم‎ترین مباحث مطرح شده در این نشست بودند.

نماینده مردم قائنات در مجلس،‌ افزود: ‌‌این گردهمایی با حضور"حبیب‌الله عسگر‌اولادی" رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، دبیرکل‌های تشکیلات پانزده‌گانه این جبهه و همچنین دبیران استانی همه تشکل‌های عضو جبهه پیروان در سراسر کشور برگزار شد.

وی در پایان تصریح کرد: "حبیب‌الله عسگر‌اولادی" رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، "سیدمحمدحسن ابوترابی‎فرد"، "محسن کوهکن"، "محمدرضا باهنر" در این جلسه به سخنرانی پرداختند.

نشست سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری امروز – اول اردیبهشت-  در تهران برگزار شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000