هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عماد حسینی:

ده درصد تسهیلات محقق شود صنعت استان دگرگون می‌شود

سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: اختصاص دو هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار به این معنی نیست که این مبلغ به طور مستقیم وارد صنعت استان شده است.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 11:22
ده درصد تسهیلات محقق شود صنعت استان دگرگون می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: اختصاص دو هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار به این معنی نیست که این مبلغ به طور مستقیم وارد صنعت استان شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg ده,درصد,تسهیلات,محقق,شود,صنعت,استان,دگرگون,می‌شود Icana

"سید عماد حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درباره سفر اخیر رئیس‌جمهوری به استان کردستان، گفت: در این سفر مقرر شد از محل تسهیلات اشتغال‌زایی 900 میلیارد تومان و 1800 میلیارد تومان به صورت وام به بخش‌های گوناگون تولید اختصاس یابد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اختصاص این تسهیلات به کردستان به این معنی نیست که مبلغ دو هزار و 700 میلیارد تومان به بخش صنعت استان وارد شده است و این پول به طور مستقیم به دست مردم و صنعتگران می‌رسد.

وی با ااشاره به اجرایی‌نشدن نیمی از مصوبات استانی سفرهای اول و دوم، تاکید کرد: اگر 10 درصد اعتبارات مصوب تحقق پیدا کند صنعت استان دگرگون می‌شود.

حسینی هم چنین به سخنان مقام معظم رهبری در کردستان اشاره کرد وافزود: مهم‌ترین نکته مدنظر مسئولان در کردستان طبق گفته رهبری باید بحث اشتغال جوانان باشد.

سخنگوی کمیسیون انرژی بهترین ثمره سفرهای استانی را دیدار مسئولان با عموم مردم دانست و افزود: همین که مشکلات و مسائل مردم از نزدیک حس می‌شود به اجرایی شدن طرح‌های عمرانی کمک شایانی می‌کند.

 

مشکلات به مسئولان اجرایی گوش‌زد شد

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان؛ تاکید کرد: مجمع نمایندگان در تمامی جلسات هیئت دولت حضور داشتند و مسائل و مشکلات را به مسئولان اجرایی کشور انتقال دادند.

حسینی با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه با هیئت دولت گفت: در این جلسه رسیدگی به وضعیت راه‌های روستایی و آبادانی استان و وضعیت انتقال آب از کردستان به سایر استان‌ها مطرح شد.

وی یادآور شد: ذخایر آبی کردستان بیش از 7 درصد آب کشور را تامین می‌کند و باید به این مسئله توجه ویژه شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی اضافه کرد: نمایندگان و مردم کردستان بی‌صبرانه منتظر تحقق وعده دولتی برای ایجاد 56هزار شغل در استان هستند.

در سفر اخیر هیئت دولت، معاون اول رئیس‌جمهور از اختصاص بیش از دو هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار در راستای توسعه صنعت و معدن این استان در سال جاری خبر داد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000