هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در واکنش به تلاش برای قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی

سبحانی‌نیا: اقدام آمریکا برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس: طرح موضوع قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی از سوی آمریکا برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است.
شنبه 27 مرداد 1386 ساعت 11:55

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: اقدام اخیر آمریکا برای قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خانه ملت و در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد طرح اینگونه مباحث از سوی دولتمردان آمریکایی به خاطر شکست‌های مکرری است که در منطقه کسب کرده‌اند، گفت: آمریکا از هر تلاشی برای مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی استفاده کرده و آن را در اولویت کاری خودش قرار داده است.

وی افزود: یکی از اهداف آمریکا در اقدام اخیر نیز به خاطر ایجاد جنگ روانی و فضاسازی علیه جمهوری اسلامی نزد افکار عمومی دنیا و منطقه می‌باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  خاطرنشان کرد: اما بنظر می‌رسد واقعیت امر غیر از این است و بعید می‌دانم دولتمردان آمریکایی در عمل دست به چنین اقدام غیر عاقلانه‌ای بزنند.

سبحانی نیا گفت: اقدام اخیر آمریکا یک حربه تبلیغاتی است که از سوی رسانه‌های صهیونیسم نیز حمایت می‌شود و هدفی که دنبال می‌شود سیاه نمایی و فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به این سوال که ما چه پاسخی باید به اینگونه تحرکات بدهیم گفت: اینگونه مسایل برای ما غیر منتظره نیست ما به کار خودمان ادامه می‌دهیم و گفته‌ها و اقدامات دولتمردان آمریکایی نمی‌تواند بر این تلاش‌ها تاثیر بگذارد.

وی افزود: ما سیاست مستقل خودمان را دنبال می‌کنیم چرا که طرح اینگونه مسایل در آستانه روز پاسدار کاملا طبیعی است و بدیهی است که با انگیزه خصمانه و شیطانی مطرح می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  تصریح کرد: نه تنها ما از حرکت خود به سمت جلو یک قدم برنخواهیم گشت بلکه تلاش می‌کنیم با اقدامات چشمگیرتر پاسخ این مسایل را بدهیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000