شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدالجبار کرمی با اشاره به حوادث مسلحانه روز گذشته سنندج:

مردم کرد و اهل سنت با هرگونه خشونت مخالفند

سرویس استان ها
نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به حوادث مسلحانه امروز و روز گذشته در حوزه انتخابیه‌اش، تاکید کرد: دست به سلاح شدن و اعمال خشونت آمیز هیچگاه مورد قبول دو گروه اهل سنت و کرد نبوده و آنان همیشه راه گفتمان را برای پیشبرد خواسته‌های خود برمی‌گزینند.
جمعه 2 اردیبهشت 1390 ساعت 15:12
مردم کرد و اهل سنت با هرگونه خشونت مخالفند نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به حوادث مسلحانه امروز و روز گذشته در حوزه انتخابیه‌اش، تاکید کرد: دست به سلاح شدن و اعمال خشونت آمیز هیچگاه مورد قبول دو گروه اهل سنت و کرد نبوده و آنان همیشه راه گفتمان را برای پیشبرد خواسته‌های خود برمی‌گزینند. http://cdn.icana.ir/d/019/1047.jpg مردم,کرد,و,اهل,سنت,با,هرگونه,خشونت,مخالفند Icana

"عبدالجبار کرمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به حوادث مسلحانه روز گذشته سنندج، گفت: مردم کرد و اهل سنت هیچگاه دست به عملی که نتیجه آن ریخته شدن خون هموطنانشان باشد، نمی‌زنند و بهترین راه برای پیشبرد اهداف خود در قالب قانون اساسی را گفتمان می‌دانند.

نماینده مردم سنندج در مجلس با محکوم کردن حادثه تروریستی دیشب سنندج که تا ظهر امروز - 2 اردیبهشت - هم ادامه داشت؛ خاطرنشان کرد: در طی سی سال گذشته هر عمل تروریستی که در منطقه صورت گرفته نه تنها پس از آن خواسته کسی برآورده نشده بلکه فقط به تشویش اوضاع افزوده است.

وی تصریح کرد: خشونت و دست به صلاح شدن نشانه ضعف فکری است و مردم کرد و اهل سنت از این مسئله مبرا هستند.

دیشب در روستای حسن‌آباد در پنج کیلومتری سنندج درگیری مسلحانه بین افرادی با هویت نامعلوم و نیروی انتظامی رخ داد که تا ظهر امروز ادامه داشت.قرار است شورای اطلاع رسانی استان کردستان در بیانیه‌ای جزئیات این حادثه را منتشرکند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000