شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مک کین در سفر به بنغازی: آمریکا دولت مخالفان لیبی را به رسمیت بشناسد

سرویس سیاسی
سناتور ارشد آمریکایی بعد از سفر به "بنغازی" از دولت آمریکا خواست تا شورای مخالفان در لیبی را به عنوان صدای واقعی ملت این کشور به رسمیت بشناسد.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 10:23
مک کین در سفر به بنغازی: آمریکا دولت مخالفان لیبی را به رسمیت بشناسد سناتور ارشد آمریکایی بعد از سفر به "بنغازی" از دولت آمریکا خواست تا شورای مخالفان در لیبی را به عنوان صدای واقعی ملت این کشور به رسمیت بشناسد. http://cdn.icana.ir/d/019/1969.jpg مک,کین,در,سفر,به,بنغازی:,آمریکا,دولت,مخالفان,لیبی,را,به,رسمیت,بشناسد Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از رویترز، "جان مک کین"  دیروز جمعه در جریان سفر خود به شرق لیبی از ناتو خواست حملات هوایی خود را علیه نیروهای نظامی وابسته معمر قذافی رهبر این کشور افزایش دهد.
مخالفان در لیبی در شهر بنغازی، دولت موقتی را تشکیل داده اند که تاکنون از سوی کشورهای فرانسه، قطر، کویت و ایتالیا به رسمیت شناخته شده است.
مک کین همچنین از همپیمانان غربی درخواست کرد کمک هایی در زمینه آموزش نظامی، تسلیحاتی و حمایت لازم برای سقوط "معمر قذافی" به مخالفان ارائه کنند.
مهمترین عضو جمهوری خواه کمیسیون نیروهای مسلح در مجلس سنا آمریکا نگرانی خود را نیز از بن بست در نزاع میان مخالفان و طرفداران قذافی در لیبی اعلام کرد.
مک کین اولین مقام سیاسی آمریکایی است که به بنغازی سفر کرده است.
لیبی از فوریه گذشته تا کنون شاهد اعتراضاتی بود که هم اکنون به جنگ داخلی میان مخالفان وطرفداران قذافی تبدیل شده است.
تا کنون در جریان این در گیری ها بیش از 10 هزار نفر کشته شده اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000