شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دبیر فراکسیون غدیر خبر داد:

پیگیری تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در جلسه این هفته فراکسیون غدیر

سرویس فرهنگی
دبیر فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی طرح تأسیس فراکسیون بین‌المللی غدیر میان کشورهای اسلامی پیگیری خواهد شد.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 10:27
پیگیری تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در جلسه این هفته فراکسیون غدیر دبیر فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه این فراکسیون در هفته جاری خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی طرح تأسیس فراکسیون بین‌المللی غدیر میان کشورهای اسلامی پیگیری خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg پیگیری,تشکیل,فراکسیون,بین,المللی,غدیر,در,جلسه,این,هفته,فراکسیون,غدیر Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اظهار داشت: فراکسیون غدیر در میانه هفته جاری با حضور هیئت رئیسه تشکیل جلسه خواهد داد و مهم‌ترین مصوبات و طرح‌های قبلی فراکسیون در این جلسه پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم دامغان با اشاره به طرح‌های پیشین فراکسیون غدیر، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فراکسیون غدیر تشکیل فراکسیون بین المللی غدیر در میان مجالس کشورهای اسلامی است که مقدمات این طرح، فراهم شده و در حال پیگیری است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس فراکسیون بین المللی غدیر را عاملی برای نزدیکی بیشتر میان کشورهای اسلامی دانست و تأکید کرد: فراکسیون غدیر هماهنگی و تعامل با مجالس کشورهای سوریه، لبنان و عراق را آغاز کرده است و به دنبال اجرایی شدن فراکسیون بین المللی غدیر با همکاری این کشورها است.

به گفته ملک محمدی در جلسه این هفته فراکسیون غدیر مجلس، "اسدالله بادامچیان" ، "علاء الدین بروجردی" و "سید محمدحسن ابوترابی فرد" شرکت خواهند کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000