ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون روحانیون مجلس:

آموزش نیروهای ارشادی اولین گام در مبارزه با بدحجابی است

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید نیروهای ارشادی از سوی سازمان‌های متولی این امر تحت آموزش قرار گیرند، خاطرنشان ساخت: نتیجه‌بخش بودن اقدامات در حوزه عفاف و حجاب در گرو آموزش نیروهای ارشادی است.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 13:52
آموزش نیروهای ارشادی اولین گام در مبارزه با بدحجابی است عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید نیروهای ارشادی از سوی سازمان‌های متولی این امر تحت آموزش قرار گیرند، خاطرنشان ساخت: نتیجه‌بخش بودن اقدامات در حوزه عفاف و حجاب در گرو آموزش نیروهای ارشادی است. http://cdn.icana.ir/d/019/792.jpg آموزش,نیروهای,ارشادی,اولین,گام,در,مبارزه,با,بدحجابی,است Icana

"حسین سبحانی‌نیا" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، موضوع عفاف و حجاب را از مهمترین موضوعات حوزه فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: حجاب و عفاف به عنوان یکی از مهم‌ترین رکن‌های جامعه مذهبی است و مجلس شورای اسلامی بنا به وظیفه و رسالت مهم خود در حوزه فرهنگی کشور به طور مداوم و در قالب برگزاری نشست‌هایی با وزیر کشور و مسئولان نیروهای انتظامی این موضوع را  مورد بررسی قرار داده است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نتیجه‌بخش بودن اقدامات در حوزه عفاف و حجاب در گرو آموزش نیروهای ارشادی است، تصریح کرد: روش‌ها و میزان آمادگی فکری و عملی نیروهایی که در این طرح شرکت می‌کنند باید از جانب نیروی انتظامی با دقت مورد بررسی قرار گیرد چرا که برخورد‌های منطقی و تاثیرگذار تنها در صورت آموزش همه جانبه و کامل نیرو‌ها امکان پذیر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تعامل تمامی دستگاه‌ها در این زمینه را از دیگر عوامل لازم برای مرتفع شدن آثار بدحجابی در جامعه معرفی و تاکید کرد: بسترسازی لازم برای همکاری بخش‌های مختلف و تعامل بین دستگاهی نیز باید به طور جد پیگیری شود.

عضو هیئت رییسه مجلس وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی را از مراکز متولی بخش فرهنگی این کار دانست و گفت: وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی باید با ایجاد زمینه‌های مناسب برای انجام رسالت فرهنگی خود ‌‌نهایت همکاری با نهاد‌های اجرایی را در جهت تحقق اهداف داشته باشند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نقش صدا و سیما را در الگوسازی فرهنگی بسیار مهم و حساس عنوان کرد و افزود: صدا و سیما باید در بعد اطلاع رسانی سلامت، صداقت و شفافیت کار را رعایت کند و با یک رسالت تعاملی با سایر بخش‌های نظام، تحقق اندیشه‌های اعتقادی را در جامعه تسهیل نماید.

وی تاکید کرد: سازمان صدا به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های فرهنگی جامعه باید الگو‌هایی را ارائه دهد که منطبق با ارزش‌های جامعه باشد و در زمینه فکری نیز رسالت آموزشی و فرهنگ سازی خود را فراموش نکند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000