هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده کرمانشاه:

با درآمد هدفمندکردن یارانه‌ها می‌توان مشکل بیکاری را حل کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس معتقد است با عزم دولت می توان امیدوار بود که مشکل بیکاری در کشور مرتفع شود.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 11:37
با درآمد هدفمندکردن یارانه‌ها می‌توان مشکل بیکاری را حل کرد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس معتقد است با عزم دولت می توان امیدوار بود که مشکل بیکاری در کشور مرتفع شود. http://cdn.icana.ir/d/019/242.jpg با,درآمد,هدفمندکردن,یارانه‌ها,می‌توان,مشکل,بیکاری,را,حل,کرد Icana

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه دولت برای ایجاد 2.5 میلیون شغل در کشور، اظهار داشت: دولت احمدی نژاد، گام‌های بلندی در زمینه‌های مختلف برداشته و نشان داده اراده محکمی دارد و تحقق اهداف بزرگ، دور از دسترس نیست.

کرمی راد با اشاره به ظرفیت های بالای کشور برای ایجاد اشتغال، عنوان کرد: از محل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها که از افتخارات این دولت است و منابعی که بواسطه صرفه جویی در حامل های انرژی حاصل شده اعتبار خوبی برای ایجاد اشتغال وجود دارد.

وی افزود: از محل این منابع می توان شاهد توسعه سرمایه گذاری در کشور و ایجاد زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف و ایجاد اشتغال بود.

کرمی راد تصریح کرد: بیکاری یکی از مهمترین مشکلات امروز کشور است که با عزم جدی دولت می توان امیدوار بود این مشکل برطرف گردد، مشروط به اینکه مدیران رده پایین صادقانه برخورد کنند.

نماینده کرمانشاه افزود: متاسفانه شاهدیم برخی دستگاه ها آمارهایی ارائه می دهند که واقعیت ندارد و همین مسئله، دولتمردان را در برنامه ریزی‌ها به اشتباه می‌اندازد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000