ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پاسخ بروجردی به ادعای کویتی‌ها:

هدف از طرح مجدد پرونده کشف شبکه جاسوسی در کویت، سیاسی است

سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جزئیات دیدار خود با رئیس پارلمان کویت، یادآور شد: با صراحت به الخرافی اعلام شد که گشودن دوباره پرونده شبکه جاسوسی، با هدف سیاسی صورت گرفته است.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 12:40
هدف از طرح مجدد پرونده کشف شبکه جاسوسی در کویت، سیاسی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جزئیات دیدار خود با رئیس پارلمان کویت، یادآور شد: با صراحت به الخرافی اعلام شد که گشودن دوباره پرونده شبکه جاسوسی، با هدف سیاسی صورت گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/2260.jpg هدف,از,طرح,مجدد,پرونده,کشف,شبکه,جاسوسی,در,کویت،,سیاسی,است Icana

"علاءالدین بروجردی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درتشریح جزئیات سفر هفته پیش هیئت پارلمانی ایران به کویت، گفت: هیئت پارلمانی ایران در دیدار با "جاسم الخرافی" رئیس مجلس کویت، به طور مستقیم موضوع ادعای برخی از مقامات آن کشور مبنی بر جاسوسی تهران از کویت را مورد بحث قرار داد.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طرح موضوع کشف شبکه جاسوسی در کویت یک مسئله قدیمی است که سال گذشته به طور رسمی پرونده آن بسته و اعلام شد که هیچ اتهامی علیه ایران در این رابطه وجود ندارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: با صراحت به الخرافی اعلام شد که گشودن دوباره پرونده شبکه جاسوسی، با هدف سیاسی صورت گرفته که این مسئله از سوی ایران غیر قابل قبول است.

بروجردی با بیان اینکه در دیدار با رئیس پارلمان کویت، سیاست ثابت جمهوری اسلامی ایران در توسعه و تحکیم مناسبات برادرانه با کشورهای همسایه به رئیس مجلس کویت یادآوری شد، گفت: ایران و کویت همیشه به عنوان دو همسایه روابط خوب و ممتازی داشته‌اند از این رو هیئت پارلمانی ایران بر توسعه و گسترش همکاری‌ها تاکید کرد.

وی ادامه داد: در آن ملاقات همچنین گفته شد که اگر عربستان مرتکب اشتباه ورود نظامی به خاک بحرین نمی‌شد، امروز شرایط خاورمیانه سخت و پیچیده نمی‌شد.
"علاءالدین بروجردی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سه شنبه - ۳۰ فروردین - با سفر به کویت در مراسم ترحیم شیخ "ناصرالخرافی" برادر رئیس مجلس کویت حضور یافت و ضمن تسلیم پیام تسلیت "علی لاریجانی" رئیس مجلس جمهوری اسلامی به "جاسم الخرافی"، با وی دیدار و در مورد مسایل اخیر بین دو کشور گفت‌و‌گو کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000