شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد نمایندگان اسکاتلند از نحوه وام‌دهی بانک‌ها

سرویس سیاسی
نمایندگان اسکاتلند از عدم اعمال ضمانت اجرایی از سوی وزارت خزانه‌داری علیه بانک‌ سلطنتی اسکاتلند و گروه بانکی «لیوید» انتقاد کردند.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 16:37
انتقاد نمایندگان اسکاتلند از نحوه وام‌دهی بانک‌ها نمایندگان اسکاتلند از عدم اعمال ضمانت اجرایی از سوی وزارت خزانه‌داری علیه بانک‌ سلطنتی اسکاتلند و گروه بانکی «لیوید» انتقاد کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/664.jpg انتقاد,نمایندگان,اسکاتلند,از,نحوه,وام‌دهی,بانک‌ها Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از سایت خبری "مانی مارکتینگ" انگلیس، انتقادات از خزانه‌داری اسکاتلند در حالی صورت گرفت که بانک‌های اسکاتلند از اهداف وام‌دهی برای کسب‌وکارهای خرد تحت نظارت طرح‌های حفاظت دارایی دور شده‌اند.
یک کمیته‌ حسابرسی عمومی در اسکاتلند این هفته گزارشی از عملکرد طرح حفاظت دارایی در وزارت خزانه‌داری این منطقه به پارلمان ارائه کرد.
در این گزارش آمده است که وزارت خزانه‌داری اسکاتلند فاقد اراده در استفاده از نفوذ خود جهت افزایش وام‌دهی بانک‌های دولتی برای  کسب‌وکارهای خرد است و بانک‌ها از اهداف وام‌دهی سال 2010 دور شده‌اند. همچنین خزانه‌داری باید چگونگی اعمال نفوذ در اهداف وام‌دهی بانک‌ها را در نظر بگیرد.
مارگارت هوگ، نماینده حزب کارگر در پارلمان انگلیس هم گفت: ما انتظار داریم که خزانه‌داری روش‌های موثری را برای اطمینان از عملکرد صحیح بانک‌ها به تعهدات وام‌دهی پیش بگیرد.
خزانه‌داری اسکاتلند از ارایه نظر به این گزارش امتناع کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000