خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/02/03 13:34:00
سرویس اجتماعی
رنجبرزاده:

بیمه سلامت ایرانیان امسال باید اجرا شود

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه طرح بیمه سلامت ایرانیان در سال جاری باید از سوی دولت اجرا شود، این طرح را نوعی تمرکز در ارائه خدمات درمانی یکسان به مردم دانست.
بیمه سلامت ایرانیان امسال باید اجرا شود نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه طرح بیمه سلامت ایرانیان در سال جاری باید از سوی دولت اجرا شود، این طرح را نوعی تمرکز در ارائه خدمات درمانی یکسان به مردم دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/1015.jpg بیمه,سلامت,ایرانیان,امسال,باید,اجرا,شود Icana

"اکبر رنجبرزاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت www.icana.ir))، با بیان اینکه تمام صندوق‌های خدمات درمانی در صندوقی به نام بیمه سلامت ایرانیان تجمیع می‌شود، افزود: این صندوق زیر نظر شورای عالی بیمه و وزیران بهداشت و رفاه و چند عضو دیگر به صورت متمرکز فعالیت دارد و تاثیر زیادی بر بیمه همگانی در کشور بگذارد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، اظهار کرد: ایجاد یک دفترچه درمانی واحد و کاهش تعدد این دفترچه‌ها و ایجاد مدیریت واحد، بخشی از کارکرد بیمه سلامت ایرانیان است، علاوه بر این پرونده‌های بیماران نیز به صورت الکتریکی ثبت می‌شود و مراکز درمانی نیز خدمات یکسانی را به مردم ارائه می‌کنند.

به گفته رنجبرزاده، طرح بیمه سلامت ایرانیان امسال باید از سوی دولت اجرا شود و در طول سال نخست برنامه پنجم توسعه این تجمیع باید صورت بگیرد.

بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه سازمان بیمه پایه سلامت ایرانیان تشکیل می‌شود، با تشکیل این سازمان حدود 500 قلم خدمات درمانی برای همه ایرانیان اعم از کارمند، کارگر، شاغل و بیکار ارائه می‌شود. در عین حال خدمات تکمیلی و بیمه‌های تکمیلی نیز به مردم ارائه خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet