هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علی اصغر حسنی خبر داد:

تبدیل دهستان فداغ به بخش در آینده نزدیک

سرویس استان ها
نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از پیگیری ارتقا دهستان فداغ به بخش خبر داد و اظهار داشت: تبدیل این دهستان به بخش از جهات مختلفی حائز اهمیت است وافزایش اعتبارات واستقرار بیشتر نمایندگی ادارات در سطح بخش را در پی خواهد داشت.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 16:59
تبدیل دهستان فداغ به بخش در آینده نزدیک نماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از پیگیری ارتقا دهستان فداغ به بخش خبر داد و اظهار داشت: تبدیل این دهستان به بخش از جهات مختلفی حائز اهمیت است وافزایش اعتبارات واستقرار بیشتر نمایندگی ادارات در سطح بخش را در پی خواهد داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/2739.jpg تبدیل,دهستان,فداغ,به,بخش,در,آینده,نزدیک Icana

"علی اصغر حسنی" در گفت و گو با خانه ملت،  با اشاره به نامه اخیر خود به رئیس جمهور در خصوص ارتقاء دهستان فداغ به بخش اظهار داشت: با توجه به فاکتورهای موجود، آمادگی ارتقاء دهستان فداغ به بخش وجود دارد و امیدواریم با انجام این امر آرزوی دیرینه مردم فداغ تحقق یابد.حسنی افزود: دهستان فداغ و خلیلی با توجه به فاصله زیاد نسبت به مرکز شهرستان و داشتن روستاهای متعدد نظیر حسین آباد ، حیدر آباد ، محمدزینا ، لب اشکن ، کنگ ریشه ، بشیرآباد و پراکندگی و گستردگی زیاد از قابلیت های خوبی برخوردار است.

وی خاطر نشان ساخت: مسئولان با ارتقای این منطقه، گامی برای توسعه بیشتر و رساندن خدمات مناسب به مردم محروم این منطقه برمی دارند.

نایب رئیس مجمع نمایندگان فارس محرومیت‌زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته و محروم را از اولویت‌های کاری دولت اعلام کرد و افزود: دولت با تقسیم عادلانه ثروت قصد دارد چهره محرومیت را در کشور به چهره کار و تلاش تبدیل کند و این امر در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به خوبی دیده می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000