هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده:

مسکن دیگر معضل اصلی جوانان کشور نیست

سرویس اقتصادی
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های دولت در طرح مسکن مهر قابل تقدیر است، به‌طوری که مسکن دیگر در حال خارج شدن از معضل اصلی کشور است.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 17:43
مسکن دیگر معضل اصلی جوانان کشور نیست نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های دولت در طرح مسکن مهر قابل تقدیر است، به‌طوری که مسکن دیگر در حال خارج شدن از معضل اصلی کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/768.jpg مسکن,دیگر,معضل,اصلی,جوانان,کشور,نیست Icana

"اکبر رنجبرزاده" در گفت‌وگو با هگمتانه اظهار داشت: رمز موفقیت دولت در کاهش تورم و ایجاد ثبات اقتصادی، احداث مسکن بوده، که این امر نشان‌دهنده میزان اهمیت این مسئله است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: کشور به مرتبه‌ای رسیده که دست واسطه‌هایی که روزی اقتصاد کشور را بازیچه گرفته بودند قطع کرده است، همین امر می‌تواند زمین‌های باشد برای اجرای تحول اقتصادی و تحقق شعار سال90.

وی در ادامه با تاکید بر این مسئله که مشکل مسکن حل شده است، تصریح کرد: مسئله مسکن در کشور ما به خوبی حل شده و امروز با سهولت می‌توان به مسکن در کشور دست یافت که موفقیتی بزرگ است که دولت به آن دست یافته است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000