هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکرمی:

نهضت‌های مردمی منطقه تا امروز پیروز بوده‌اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است نهضت های اخیر مردم کشورهای منطقه تا کنون هم پیروز بوده‌اند.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 17:06
نهضت‌های مردمی منطقه تا امروز پیروز بوده‌اند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است نهضت های اخیر مردم کشورهای منطقه تا کنون هم پیروز بوده‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/2743.jpg نهضت‌های,مردمی,منطقه,تا,امروز,پیروز,بوده‌اند Icana

سید رضا اکرمی در گفتگو با مهر، درباره سخنان اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با نهضت های اخیر منطقه و پیش بینی پیروزی این نهضت ها، گفت: به اعتقاد من پیروزی تا کنون نیز به دست آمده زیرا همین که مردم به پا خواسته اند و با وجود همه فشارها در صحنه می مانند خود پیروزی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه نهضت های اخیر منطقه ناشی از بیداری اسلامی است ، گفت: پیروزی مرحله به مرحله به دست می آید، در برخی از کشورها مثل مصر و تونس این پیروزی تحقق یافته است ولی در یمن، بحرین و لیبی مردم در آستانه پیروزی هستند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش جمهوری اسلامی ایران در نهضت های اخیر منطقه و بایسته های تماشاگرنبودن ایران در تحولات اخیر گفت: ابتدا همین که اخبار وقایع کشورهای منطقه را به صورت مبسوط در رسانه های خود در عرصه بین المللی منعکس می کنیم نشان می دهد که تماشاچی نیستیم.

وی ادامه داد: ضمنا ما از این حرکت های مردمی حمایت کرده و اعلام کرده ایم که از دولت ها انتظار داریم به خواسته های مردمشان تن دهند.

اکرمی در ادامه در رابطه با اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به مردم بی دفاع غزه و ارتباط آن با تحولات اخیر در منطقه گفت: ماهیت رژیم صهیونیستی خیانت و ظلم و ستم بوده و به طبع این رژیم با حمله به مردم بی دفاع غزه در صدد القاء این است که اگر ملت های مسلمان بخواهند از مقاومت مردم غزه الگو بگیرند به عاقبت آنها دچار خواهند شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000