هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده:

ادغام وزارتخانه‌ها باید با سازماندهی قوی انجام بگیرد

سرویس سیاسی
نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام وزارتخانه‌ها باید با سازماندهی قوی انجام بگیرد و در بررسی آنها دقت زیادی شود، زیرا با کوچک‌ترین اشتباه مشکلات زیادی به کشور وارد می‌شود که غیرقابل جبران است.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 14:13
ادغام وزارتخانه‌ها باید با سازماندهی قوی انجام بگیرد نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام وزارتخانه‌ها باید با سازماندهی قوی انجام بگیرد و در بررسی آنها دقت زیادی شود، زیرا با کوچک‌ترین اشتباه مشکلات زیادی به کشور وارد می‌شود که غیرقابل جبران است. http://cdn.icana.ir/d/019/3316.jpg ادغام,وزارتخانه‌ها,باید,با,سازماندهی,قوی,انجام,بگیرد Icana

"اکبر رنجبرزاده"نماینده مردم شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با هگمتانه در مورد ادغام وزارتخانه‌هایی که از نظر کارایی نزدیک به هم هستند سخن گفت و افزود: ادغام وزارتخانه‌ها با هم یک اقدام قانونی است که در قانون برنامه پنجم توسعه به آن تاکید شده است و دولت مکلف است هر چه زودتر این اقدام را انجام دهد و وزارتخانه‌ها را به 17 وزارتخانه تبدیل کند.

وی افزود: تا‌کنون 4 وزارتخانه با هم ادغام شده‌اند که 5 وازتخانه دیگر باقی مانده‌اند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه ادغام وزارتخانه‌ها باعث کندی روند امور آنها می‌شود یا خیر جای بحث دارد.

رنجبرزاده در ادامه اظهار کرد: طبیعتا ادغام وزارتخانه‌های صنایع و معادن با وزارت بازرگانی به لحاظ همپوشانی مسیرهای خالی و مدیریتی نباید مشکلی پیش بیاید زیرا در یک راستا هستند هم به لحاظ امور خدماتی و هم بازرگانی، همچنین براساس موضوع صنایع، مسائل اقتصادی، تولیدی و بهره‌برداری، مسائل اصناف و اتاق بازرگانی همه با هم همخوانی دارند و کسانی که در مسند آن قرار دارند طبیعتا متخصصینی هستند که به امور بازرگانی و صنایع، تولید و صنعت کاملا آشنا هستند و به آن اشراف دارند که در مدیریت این تشکیلات قرار گرفته‌اند.

وی در ادامه افزود: بنابراین نباید مشکلی در ادغام وزارتخانه‌ها پیش بیاید و باید سعی شود همه امور مانند قبل حرکت کنند و این بستگی به سرعت عمل و مدیریتی دارد که در مسند قرار دارند و باید سعی کنند تشکیلات جدید خود را با یک سازماندهی قوی و با یک هدف راهبردی مشخص هدایت کنند. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار