هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مسعودی‌ریحان:

بیکاری عامل معضلات اجتماعی اهر و هریس است

سرویس استان ها
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اکثرفارغ التحصیلان دانشگاه‌ها اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد، در حوزه انتخابیه بنده بیکار هستند که این امر معضلات اجتماعی شهرستان اهر و هریس را افزایش می‌دهد.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 16:29
بیکاری عامل معضلات اجتماعی اهر و هریس است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اکثرفارغ التحصیلان دانشگاه‌ها اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد، در حوزه انتخابیه بنده بیکار هستند که این امر معضلات اجتماعی شهرستان اهر و هریس را افزایش می‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/1766.jpg بیکاری,عامل,معضلات,اجتماعی,اهر,و,هریس,است Icana

غلامحسین مسعودی ریحان در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: بحران بیکاری موجب شده که بیماری‌هایی نظیرافسردگی وسکته‌های قلبی درمیان مردم روزبه روز گسترش یابد.

وی ادامه داد: ما با اشتغال‌زایی می توانیم بسیاری ازمعضلات اجتماعی از قبیل اعتیاد  وبزهکاری جلوگیری کنیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: من پیشنهاد می‌کنم یک گروه کارشناسی از دولت ومجلس تشکیل شود و با مشاهده میدانی از شهرستان اهر وهریس، از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند وفکری برای رفع این مشکلات بکنند.

مسعودی ریحانی با بیان اینکه سالیانه 200 نفر در جاده اهر– تبریز براثر تصادف جان خود را ازدست می‌دهند، گفت: ترمیم این جاده اجرایی شده ولی روند بسیارکندی دارد، امیدواریم هرچه سریع‌تراین جاده ترمیم شود تا بتوانیم جلوی تصادفات جاده‌ای وتلفات انسانی را بگیریم.

وی افزود: ما از کمبود امکانات درمانی وپزشکی به شدت رنج می‌بریم، کمبود پزشک متخصص موجب شده که شهروندان ما برای تزریق یک آمپول 100 کیلومتررا طی کنند که این امر سلامت بیمارانمان را به خطر می‌اندازد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000