شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد خبر داد:

تخصیص 3درصد از منابع تملک دارایی استان‌ها به شهرک‌های صنعتی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 90 از تصمیم کمیسیون تلفیق برای کمک به شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: دولت مکلف شد برای حمایت از صنعت 3درصد از اعتبارات تملک دارایی استان‌ها را برای تأمین زیرساخت شهرک‌های صنعتی اختصاص دهد.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 19:58
تخصیص 3درصد از منابع تملک دارایی استان‌ها به شهرک‌های صنعتی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 90 از تصمیم کمیسیون تلفیق برای کمک به شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: دولت مکلف شد برای حمایت از صنعت 3درصد از اعتبارات تملک دارایی استان‌ها را برای تأمین زیرساخت شهرک‌های صنعتی اختصاص دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/3005.jpg تخصیص,3درصد,از,منابع,تملک,دارایی,استان‌ها,به,شهرک‌های,صنعتی Icana

"علی اصغر یوسف‌نژاد"در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه 90 برای حمایت از ساخت شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، دولت موظف شده‌ است سه درصد از اعتبارات مربوط به تملک دارایی‌های سرمایه‌ای هر استان را برای تأمین زیرساخت‌های اساسی شهرک‌های صنعتی اختصاص دهد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شهرک‌های صنعتی مبدأ خوبی برای آغاز تحول اقتصادی و تولیدی در کشور هستند، اما به علت فقدان زیرساخت‌های اساسی مانند دسترسی به آب، برق و گاز استقبال از این شهرک‌ها بسیار پایین است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: تصمیم کمیسیون تلفیق برای کمک به تأمین زیرساخت‌ شهرک‌های صنعتی حتی در دوره کوتاه مدت اثربخش خواهد بود و موجب افزایش استقبال از شهرک‌های صنعتی در مناطق محروم کشور می‌شود که این موضوع می‌تواند گام نخست برای تحقق اهداف سال جهاد اقتصادی باشد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با هشدار در باره نادیده گرفته‌شدن مشکلات صنعتگران در کشور، گفت: بی‌توجهی به تولید داخلی، کاهش تولید را به دنبال دارد که این موضوع موجب می‌شود دروازه‌های کشور برای واردات کالاهای خارجی باز شود و در مدت زمانی کوتاه کشور برای تأمین ساده‌ترین نیازهای خود به کشورهای بیگانه وابسته شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار