هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

هجوم گرازها به کشتزارهای آبادان

سرویس استان ها
نماینده مردم آبادان در مجلس از حمله گرازها به زمین‌های کشاورزان آبادانی خبر داد و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 11:01
هجوم گرازها به کشتزارهای آبادان نماینده مردم آبادان در مجلس از حمله گرازها به زمین‌های کشاورزان آبادانی خبر داد و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/3684.jpg هجوم,گرازها,به,کشتزارهای,آبادان Icana

"سیدعلی موسوی‌جرف" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: متأسفانه در چند روز گذشته، گرازها به زمین‌های زراعی کشاورزان هجوم آوردند و بیشتر نخلستان‌ها و میان کاشت‌های کشاورزان از قبیل سبزیجات و سیفی‌جات را از بین بردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، علت اصلی عدم توسعه نخیلات و میان‌کاشت‌های استان را افزایش غیرمنتظره گرازها در زمین‌های کشاورزی خواند و از استانداری خوزستان و همچنین سازمان محیط زیست خواست هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند.

 وی ادامه داد: افزایش نیزارها در نخلستان‌ها موجب خواهد شد تا گرازها در میان آن‌ها به راحتی پنهان شوند و به تخریب نخیلات و میان‌کاشت‌ها مشغول شوند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: باید تدابیری از قبیل شکار گرازها و یا ایجاد حصار و فنس کشی اندیشیده شود تا مشکلات کشاورزان جنوبی حل شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000