هدر اصلی
1390/02/04 08:39:57
سرویس سیاسی
ملک‌محمدی:

بزرگترین خصیصه سران سه قوه اطاعت از ولی‌فقیه است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه مسئولان در تمام سطوح باید از فرمان ولی فقیه تبعیت داشته باشند اقدام رئیس‌جمهور در تبعیت از امر رهبری در ابقای وزیر اطلاعات را اقدامی خردمندانه و مایه کوری چشم فتنه‌گران و منافقان دانست.
بزرگترین خصیصه سران سه قوه اطاعت از ولی‌فقیه است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه مسئولان در تمام سطوح باید از فرمان ولی فقیه تبعیت داشته باشند اقدام رئیس‌جمهور در تبعیت از امر رهبری در ابقای وزیر اطلاعات را اقدامی خردمندانه و مایه کوری چشم فتنه‌گران و منافقان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2778.jpg بزرگترین,خصیصه,سران,سه,قوه,اطاعت,از,ولی‌فقیه,است Icana

"حسن ملک محمدی" در گفت و گو با خانه ملت(www.icana.ir)، بزرگترین خصیصه سران سه قوه را اطاعت از ولی فقیه عنوان کرد و افزود: در همین راستا رئیس جمهوری کشورمان هم با تبعیت از امر ولایت در ابقای وزیر محترم اطلاعات اقدام شایسته­ای انجام دادند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که خدمات ارزشمند و تحسین­برانگیز وزیر اطلاعات بر کسی پوشیده نیست؛ لیاقت، شایستگی، اخلاص، تقوا، مدیریت و شجاعت را از ویژگی های وزیر اطلاعات برشمرد و افزود: بر اساس همین ویژگی­ها بود که رهبر بزرگوار انقلاب با تغییر ایشان مخالفت کرده و به دنبال تدبیر حکیمانه و ارزشمند ایشان، آقای رئیس جمهور هم بر ابقای وی در سمت وزارت اطلاعات صحه گذاشتند.

ملک محمدی در این راستا، احمدی نژاد را فردی متدین، پرکار و ولایت مدار دانست و گفت: ایشان در طول 5 سال گذشته سعی در اجرای فرامین و تحقق منویات مقام عظمای ولایت داشته و دارد.

نماینده مردم دامغان در ادامه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، سفرهای استانی پی در پی، حضور شجاعانه در عرصه‌های بین المللی  و حمایت از مظلومان ملت های به پا خواسته را از نشانه های ولایت مداری رئیس جمهور برشمرد و گفت: امیدواریم رئیس محترم جمهور با استفاده از مشاوران امین، با تقوا، متخصص و متهد نسبت به تصمیمات سرنوشت‌ساز دقت بیشتری داشته و همانند گذشته مراتب اطاعت،  حمایت و ولایت مداری از مقام معظم رهبری همراه با معرفت و بصیرت را در دستور کار داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet