هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بازداشت نماینده پارلمان لبنان در سوریه

سرویس سیاسی
منابع آگاه سوریه از بازداشت یک نماینده پارلمان لبنان در خاک این کشور به دلیل دخالت در ناآرامی های اخیر سوریه خبر می دهند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 13:58
بازداشت نماینده پارلمان لبنان در سوریه منابع آگاه سوریه از بازداشت یک نماینده پارلمان لبنان در خاک این کشور به دلیل دخالت در ناآرامی های اخیر سوریه خبر می دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/1295.jpg بازداشت,نماینده,پارلمان,لبنان,در,سوریه Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه اتحاد چاپ ابوظبی، با وجود انتشار خبری از تلویزیون سوریه مبنی بر بازداشت "عقاب صقر" نماینده فراکسیون پارلمانی"المستقبل" لبنان به رهبری "سعد حریری" نخست وزیر سابق لبنان از سوی نیروهای امنیتی سوریه، فراکسیون المستقبل این خبر را رد کرد.
المستقبل تاکید کرد این نماینده هم اکنون در بیروت به سر می برد.
فراکسیون المستقبل در این راستا اعلام کرد: امنیت و ثبات سوریه برای فراکسیون المستقبل امنیت و ثبات لبنان است و ناآرامی های اخیر سوریه هیچ رابطه ای با المستقبل ندارد.
از سوی دیگر جنبش مقاومت حزب الله لبنان با تاکید بر دخالت اعضای حزب المستقبل در ناآرامی های سوریه، اعلام کرد: دمشق اسناد و مدارکی را به ما ارائه کرده است که ثابت می کند حزب المستقبل در ناآرامی ها دخالت داشته است. این اسناد و مدارک برای محاکمه این افراد در دادگاه های لبنان کافی است.
لازم به ذکر است اختلافات میان حزب الله و المستقبل از چند ماه پیش و بعد از سقوط کابینه حریری به دنبال استعفای 11 وزیر جناح وقت اقلیت پارلمانی و انتخاب نامزد حزب الله به عنوان نخست وزیر جدید، شدت گرفت.
سوریه نزدیک در یک ماه اخیر شاهد ناآرامی های گسترده ای است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000