شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه علنی امروز

تصویب کلیات طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات شوراها و انتخاب شهرداران

سرویس صحن
نمایندگان با کلیات طرح الحاق یک تبصره به بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراها و انتخاب شهرداران مصوب سال 1375 و اصلاحات بعدی آن موافقت کردند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 09:46
تصویب کلیات طرح الحاق یک تبصره به قانون انتخابات شوراها و انتخاب شهرداران نمایندگان با کلیات طرح الحاق یک تبصره به بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراها و انتخاب شهرداران مصوب سال 1375 و اصلاحات بعدی آن موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/3072.jpg تصویب,کلیات,طرح,الحاق,یک,تبصره,به,قانون,انتخابات,شوراها,و,انتخاب,شهرداران Icana

به گزارش خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز  مجلس ـ یکشنبه چهارم اردیبهشت ـ بررسی طرح الحاق یک تبصره به بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375 را با قرائت گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس  در مورد این طرح از سوی "عبدالحسین ناصری" سخنگوی کمیسیون آغاز کردند.

نمایندگان در ابتدا کلیات این طرح را با 126 رای موافق، 7 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 198 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند و بلافاصله وارد بررسی جزییات آن شدند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار