شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رای نمایندگان صورت گرفت؛

الزام وزارت کشور به اعلام نظر درباره اساسنامه‌های وابسته به شهرداری ظرف 2ماه

سرویس صحن
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت کشور مکلف شد به جای یک ماه، دو ماه، نظر نهایی خود را درباره مفاد اساسنامه موسسات وابسته به شهرداری اعلام نماید.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 09:54
الزام وزارت کشور به اعلام نظر درباره اساسنامه‌های وابسته به شهرداری ظرف 2ماه با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت کشور مکلف شد به جای یک ماه، دو ماه، نظر نهایی خود را درباره مفاد اساسنامه موسسات وابسته به شهرداری اعلام نماید. http://cdn.icana.ir/d/019/1445.jpg الزام,وزارت,کشور,به,اعلام,نظر,درباره,اساسنامه‌های,وابسته,به,شهرداری,ظرف,2ماه Icana

به گزارش خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی امروز یکشنبه- 4 اردیبهشت ماه- مجلس شورای اسلامی ماده واحده طرح الحاق یک تبصره به بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات شهرداران مصوب 1375 و اصلاحات بعدی آن را با 129رای موافق، 3 رای مخالف و 6 رای ممتنع در صحن تصویب کردند.

براساس این ماده واحده، یک تبصره به بند 15 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75 و اصلاحات بعدی آن الحاق می شود.

در این تبصره آمده است: وزارت کشور مکلف است، حداکثر ظرف دو ماه پس از دریافت مفاد اساسنامه موسسات و شرکت های وابسته به شهرداری نظر نهایی خود را اعلام نماید.

در صورت عدم اعلام نظر ظرف مهلت یاد شده، اساسنامه مصوب شورای شهر لازم الاجرا است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000