شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن غفوری فرد:

کمیسیون انرژی آماده شنیدن مشکلات جایگاه‌داران CNG است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی با بیان این‌که دولت وظیفه دارد تا زمینه‌های توزیع مناسب سوخت را فراهم کند، گفت: جایگاه‌داران برای پیگیری موضوع تعیین نرخ سی.ان.جی، باید نامه‌ای رسمی به این کمیسیون بنویسند تا این موضوع به طور رسمی در مجلس دنبال شود.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 10:52
کمیسیون انرژی آماده شنیدن مشکلات جایگاه‌داران CNG است عضو کمیسیون انرژی با بیان این‌که دولت وظیفه دارد تا زمینه‌های توزیع مناسب سوخت را فراهم کند، گفت: جایگاه‌داران برای پیگیری موضوع تعیین نرخ سی.ان.جی، باید نامه‌ای رسمی به این کمیسیون بنویسند تا این موضوع به طور رسمی در مجلس دنبال شود. http://cdn.icana.ir/d/019/3642.jpg کمیسیون,انرژی,آماده,شنیدن,مشکلات,جایگاه‌داران,CNG,است Icana

"حسن غفوری فرد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه‌ملت (www.icana.ir) افزود: همه درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز متعلق به مردم و جزو انفال است و دولت تنها به عنوان یک کارپرداز و نماینده مردم در مصرف این درآمدها، صلاحیت مدیریت منابع زیرزمینی را دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این که سی.ان.جی، یک سوخت پاک و ارزان است، باید نحوه سیاست‌گزاری مصرف سوخت در کشور، با محوریت مصرف سی.ان.جی پایه‌گذاری شود.

وی با تأکید بر لزوم برطرف کردن مشکل‌های پیش روی جایگاه‌داران، ادامه داد: کمیسیون انرژی به طور مداوم نحوه مطلوب توزیع سوخت، به ویژه سی.ان.جی را در کشور پیگیری می‌کند و تا به سطح مطلوب رسیدن این بخش، با جدیت بر عملکرد دولت نظارت خواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، یادآور شد: باتوجه به بررسی‌های انجام شده و ادامه مطالعات کمیسیون درباره وضعیت جایگاه‌داران توزیع.سی.ان.جی، باید منتظر ایجاد تغییراتی در نحوه توزیع این نوع سوخت در کشور باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار