خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1390/02/04 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی بیغش:

ادعای عدم تمکین رئیس‌جمهور به نظر رهبری بی‌اساس است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وقتی وزیر اطلاعات در محل کار خود حاضر می‌شود پس باید بپذیریم که آقای رئیس جمهور به آقای مصلحی اجازه فعالیت داده است و اینکه گفته می شود رئیس‌جمهور هنوز نظر آقا را نپذیرفته است، مضحک بوده و شایعه‌ای بی‌پایه و اساس است.
ادعای عدم تمکین رئیس‌جمهور به نظر رهبری بی‌اساس است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وقتی وزیر اطلاعات در محل کار خود حاضر می‌شود پس باید بپذیریم که آقای رئیس جمهور به آقای مصلحی اجازه فعالیت داده است و اینکه گفته می شود رئیس‌جمهور هنوز نظر آقا را نپذیرفته است، مضحک بوده و شایعه‌ای بی‌پایه و اساس است. https://cdn.icana.ir/d/019/183.jpg ادعای,عدم,تمکین,رئیس‌جمهور,به,نظر,رهبری,بی‌اساس,است Icana

محمود احمدی‌بیغش نماینده مردم شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم شیراز، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر تلاش و خدمتگذاری دولت دهم تأکید فرمودند و باید گفت حقیقتاً دولت آقای احمدی‌نژاد در امور خدمت‌رسانی به مردم تلاش بی‌شائبه‌ای داشته است اما حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از مجموعه دولت دهم، وظیفه‌ دولتمردان را بیشتر از گذشته سنگین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی دولت و دیگر مسئولان را از ورود به حاشیه‌ها منع کرده‌اند، گفت: حاشیه‌ها کشور را از مسائل اصلی خود دور می‌کند و وارد مسائلی می‌کند که پرداختن به آن تنها هزینه و زمان را به هدر می‌دهد.

بیغش با اشاره به استعفا و ادامه فعالیت وزیر اطلاعات به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: رسانه‌های غربی و دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی حاکمیت دوگانه را همواره در ایران دنبال کردند اما تبعیت محض آقای احمدی نژاد از ولی‌فقیه توطئه آنها را خنثی کرده و دلسوزان انقلاب را خرسند کرد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور علی‌رغم اختلاف نظری که با رهبر معظم انقلاب داشت نظرمعظم له را بر نظر خود ترجیح داد، تصریح کرد: وقتی وزیر اطلاعات در محل کار خود حاضر می‌شود پس باید بپذیریم که آقای رئیس جمهور به آقای مصلحی اجازه فعالیت داده است و اینکه گفته می شود رئیس‌جمهور هنوز نظر آقا را نپذیرفته است تنها یک شایعه بی‌پایه و اساس است.

بیغش با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری تصریح فرمودند تا زمانی که بنده هستم اجازه نخواهم داد ذره‌ای در آرمان ملت ایران انحراف به وجود بیاید گفت که هیچ جریانی نمی‌تواند نظر خود را بر نظر ولی فقیه تحمیل کند چرا که ملت، دولت و همه مسئولان اجرایی و نظارتی کشور پشتیبان اساسی ولی فقیه در جامعه هستند منتهی یک جریان انحرافی تصور می‌کنند که می‌تواند جریان اصولگرایی و عدالت‌خواهی را از مسیر اصلی خود منحرف کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet