هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرعشی در تذکر شفاهی:

آمار پیشرفت پروژه‌های مصوب سفرهای استانی به گیلان واقعی نیست

سرویس صحن
نماینده مردم رودبار در تذکر شفاهی با بیان این که اجرایی نشدن پروژه‌های مصوب سفرهای هیئت دولت به استان گیلان مشکلات بسیاری برای مردم این استان ایجاد کرده است، تاکید کرد: آمارهای مسئولان استان از پیشرفت این پروژه‌ها واقعی نیست.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 12:43
آمار پیشرفت پروژه‌های مصوب سفرهای استانی به گیلان واقعی نیست نماینده مردم رودبار در تذکر شفاهی با بیان این که اجرایی نشدن پروژه‌های مصوب سفرهای هیئت دولت به استان گیلان مشکلات بسیاری برای مردم این استان ایجاد کرده است، تاکید کرد: آمارهای مسئولان استان از پیشرفت این پروژه‌ها واقعی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/1367.jpg آمار,پیشرفت,پروژه‌های,مصوب,سفرهای,استانی,به,گیلان,واقعی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "صمد مرعشی"  در پایان جلسه علنی امروز یکشنبه ـ 4 اردیبهشت ـ مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: از آنجا که مردم پیشرفت پروژه های مصوب سفرهای دولت را احساس نمی کنند و مسئولان ادعای پیشرفت چشمگیر دارند، از احمدی نژاد می خواهم هیئتی برای بازرسی وضعیت این پروژه ها به استان گیلان اعزام کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آزادراه قزوین به رشت مشکلات فراوانی برای مردم شهر لوشان ایجاد کرده است، تصریح کرد: با وجود دستور بهبهانی در زمان وزارتش در وزارت راه مبنی بر جابجایی رمپ این بزرگراه به داخل شهر لوشان، همچنان در این باره اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم رودبار گفت: تکمیل نشدن پروژه جایگاه سی.ان.جی شهر لوشان باعث شده دارندگان خودروهای گازسوز برای تامین سوخت تا شهر منجیل که 20 کیلومتر فاصله دارد بروند و بازگردند.

به گفته این نماینده بخش زیادی از سوخت باید صرف رفت و آمد به شهر منجیل و تامین سوخت می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000