آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور در تذکر شفاهی:

نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود

سرویس صحن
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به روز و هفته کارگر از هیئت رئیسه مجلس خواست در این روز، حانه ملت را با دعوت از کارگران به خانه کارگر تبدیل کنند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 12:54
نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به روز و هفته کارگر از هیئت رئیسه مجلس خواست در این روز، حانه ملت را با دعوت از کارگران به خانه کارگر تبدیل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/1175.jpg نگفتیم,قیمت,گاز,یک,شبه,10,یا,20,برابر,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) "نادر قاضی پور" در پایان جلسه علنی امروز- 4 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که ما همه سربازان نظام هستیم و فرامین مقام معظم رهبری حکم حکومتی است و همه باید آن را رعایت کنیم، تاکید کرد: 11 اردیبهشت روز بزرگداشت کارگر است و از هیئت رئیسه می خواهم در این روز خانه ملت، خانه کارگر نیز شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب قانون هدفمندی یارانه‌ها نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود، پرداخت قبوض 200 هزار تا 2 میلیون تومانی برای مردمی که به نان شب محتاج هستند، امکانپذیر نیست.

قاضی پور تاکید کرد: این قانون باید طبق مصوبه مجلس و کمیسیون هدفمندی یارانه ها اجرا شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000