شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدی در نطق میان دستور:

از بسته‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی برای کشاورزان خبری نیست

سرویس صحن
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به تاثیر اجرای هدفمندی یارانه بر بخش کشاورزی گفت: از بسته‌های حمایتی وزرات جهاد کشاورزی که اعلام کرده‌اند به کشاورزان تعلق می‌گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت از هدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 13:32
از بسته‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی برای کشاورزان خبری نیست عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به تاثیر اجرای هدفمندی یارانه بر بخش کشاورزی گفت: از بسته‌های حمایتی وزرات جهاد کشاورزی که اعلام کرده‌اند به کشاورزان تعلق می‌گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت از هدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/2906.jpg از,بسته‌های,حمایتی,وزارت,جهاد,کشاورزی,برای,کشاورزان,خبری,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، ""بهمن محمدی"  در جلسه علنی امروز یک‌شنبه- 4اردیبهشت - مجلس شورای اسلامی در نطق میان ‌دستور خود، ادامه داد: مولفه اصلی جهاد اقتصادی افزایش تولید است، در بخش تولید باید توجه بیشتری به صنعت وکشاورزی شود، افزایش تولید است که منجر به اشتغال پایدار می‌شود و نیازها را تامین می‌کند.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت محترم می‌خواهم سهم تولید را از هدفمند کردن یارانه‌ها دربخش کشاورزی و صنعت مورد توجه قرار دهد، کشاورزان ما قطعا از هدفمند کردن یارانه‌ها که موجب افزایش هزینه‌های تولید را برای می‌شود تحت فشار قرار می‌گیرند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی همچنین افزود: از بسته‌های حمایتی  وزرات جهاد وکشاورزی اعلام کرده اند که به این بخش تلق می گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت ازهدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی  دامداران نیاز به تسهیلات دارند اما افرادی که بدهی‌های گذشته خود را تسویه نکرده‌اند در این زمینه  با مانع مواجه می‌شوند  و مسئولان سیستم بانکی کشور لازم است در جهت رونق دامداری و افزایش تولید سیاستی مناسبی را پیشه کنند.

محمدی با اشاره به بیداری اسلامی در کشورهای عربی و خاورمیانه، این تحرکات را ملهم از انقلاب اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: این خیزشهای مردمی موجب سردرگمی و غفلت استکبارجهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار شده است  و از سراستیصال در جهت ایجاد اختلاف میان اقوام ومذاهب و مردم منطقه هستند و در همین زمینه تلاش می کنند که اختلافات قومی و مذهبی را ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: باید مردم منطقه آگاه و بیدار باشند و مانع رشد دیکتاتوری شوند و مطمئن باشند  قطعا انقلاب آنها در این کشورها به نتیجه نهایی خواهد رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000