شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی در تذکر شفاهی عنوان کرد:

ضرورت ارائه آموزش همگانی به مردم جهت مقابله با مشکلات ریزگردها

سرویس صحن
نماینده مردم کرمانشاه با ابراز نگرانی از مشکلات ایجاد شده برای مردم در اثر پدیده گردوغبار، تاکید کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید در راستای مقابله با ریزگردها به مردم آموزش همگانی بدهد.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 13:10
ضرورت ارائه آموزش همگانی به مردم جهت مقابله با مشکلات ریزگردها نماینده مردم کرمانشاه با ابراز نگرانی از مشکلات ایجاد شده برای مردم در اثر پدیده گردوغبار، تاکید کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید در راستای مقابله با ریزگردها به مردم آموزش همگانی بدهد. http://cdn.icana.ir/d/019/633.jpg ضرورت,ارائه,آموزش,همگانی,به,مردم,جهت,مقابله,با,مشکلات,ریزگردها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، در جلسه علنی امروز مجلس یکشنبه - 4 اردیبهشت 90- "جهانبخش امینی" در تذکر شفاهی خود با اشاره به مشکل ریزگردها در برخی شهرهای کشور اظهار داشت: ریزگردها در استان های غربی کشور مشکلات عمده ای برای مردم و به ویژه دامداران و کشاورزان ایجاد کرده است.

نماینده مردم کرمانشاه با تاکید بر ضرورت اهتمام ویژه رئیس جمهوری به حل مساله گردوغبار، تصریح کرد: در اثر پدیده گردوغبار، آمار مرگ و میر بیماران قلبی و عروقی و سالمندان در استان های غربی به شدت افزایش پیدا کرده است.

امینی آگاهی مردم از مشکلات و راه های مقابله با ریزگردها را ضروری دانست و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست تا در راستای آموزش همگانی به مردم و به ویژه ساکنان استان های غربی اقدام کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000