هدر اصلی
1390/02/04 13:37:31
سرویس صحن
عباسی در نطق میان دستور:

اگر ولایت نبود تا به حال تحت تاثیر فتنه‌ها کیان انقلاب به خطر افتاده بود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در ارتباط با حوزه وظایف مجلس در راستای تحقق اهداف جهاداقتصادی، تاکید کرد: وضع قوانین مترقی، نقض موارد بازدارنده و ایجاد شیوه‌های موفق نظارت پویا در جهت ایجاد جریان خود جوش اقتصادی از وظایف حتمی مجلس است.
اگر ولایت نبود تا به حال تحت تاثیر فتنه‌ها کیان انقلاب به خطر افتاده بود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در ارتباط با حوزه وظایف مجلس در راستای تحقق اهداف جهاداقتصادی، تاکید کرد: وضع قوانین مترقی، نقض موارد بازدارنده و ایجاد شیوه‌های موفق نظارت پویا در جهت ایجاد جریان خود جوش اقتصادی از وظایف حتمی مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/2402.jpg اگر,ولایت,نبود,تا,به,حال,تحت,تاثیر,فتنه‌ها,کیان,انقلاب,به,خطر,افتاده,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "اسدالله عباسی" در جلسه علنی امروز یک‌شنبه - ۴اردیبهشت- مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌ دستور خود، ایام فاطمیه را دارای دو جنبه دانست و گفت: جنبه اول این ایام، عزاداری برای دخت پیامبر است که دل هر مومنی را به درد می‌آورد و جنبه دیگر دلداگی به ولایت و ایستادگی در مقابل جریان ضد ولایت تا پای جان است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نام گذاری سال جهاد اقتصادی از جانب ولی مسلمین را باعث ایجاد تکلیف بزرگی برای قانون گذاران توصیف کرد و افزود: انتظار شتاب گیری رشد اقتصادی نسبت به سال‌های گذشته از دولت می‌رود و این مهم نیازمند عزم جدی است که بخشی از این تکلیف نیز بر عهده نمایندگان مردم در خانه ملت است.

عباسی در ارتباط با حوزه وظایف مجلس در راستای تحقق اهداف جهاداقتصادی، گفت: وضع قوانین مترقی، نقض موارد بازدارنده و ایجاد شیوه‌های موفق نظارت پویا در جهت ایجاد جریان خود جوش اقتصادی از وظایف حتمی مجلس است.

وی با اشاره به صلابت امروز جوانه انقلاب که در بهمن ۵۷ شکوفه زده بود، تاکید کرد: امروز شاهد تاثیر انقلاب برموج بیداری منطقه هستیم وقطعا مردم بیدار منطقه بیش از این ظلم و استکبار را تحمل نخواهند کرد و به چیزی جز پیروزی رضایت نمی‌دهند.

عباسی با بیان سخنان روزشنبه مقام رهبری در ارتباط با عزم ایشان برای جلوگیری از انحراف حرکت مردم ایران، گفت: انقلاب ما با ولایت پیروز شد و گردنه‌های بعد از پیروزی را با راهنمایی دو رهبر بزرگ انقلاب پشت سر گذاشته‌ایم و اگر ولایت نبود تا به حال تحت تاثیر فتنه‌ها کیان انقلاب به خطر افتاده بود.

وی با گرامیداشت یاد استاد بزرگ مطهری هفته معلم را به تمامی معلمان از خود گذشته تبریک گفت و افزود: نقش بی‌بدیل معلم در سازندگی جامعه بر کسی پوشیده نیست وتلاش‌های دکتر حاجی بابایی در ایجاد امید و انگیزه در میان معلمان قابل تقدیر است.

عباسی حمایت از معلمان را ضروری توصیف کرد و افزود: نیرو‌های حق التدریس، آموزش یاران نهضت، مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات اموزشی و شرکتی و فارق التحصیلان مراکز تربیت معلم برای حل مشکلات خود چشم به راه هستند.

وی در همین رابطه ادامه داد: پاداش سال‌های ۸۶ و ۸۷ مناطق محروم و حل مشکل نوار مرزی شهر‌های ساحلی از انتظارات فرهنگیان است.

عباسی با گرامیداشت روز کارگر، تصریح کرد: انتظارعنایت ویژه به این اقشار زحمت کش و پرتلاش و توجه به مطالبات حقوقی آنها را از مسئولان دارم.

وی با اشاره به تعطیلی کارخانه ریسندگی املش و بیکاری تعداد زیادی از کارگران آن، تاکید کرد: حال که رییس جمهور توجه به وضعیت بیکاری جوانان را در دستور کار خود قرارداده از وزرای کار و امور اجتماعی و صنایع راه اندازی مجدد تنها کارخانه شهرستان را دارم.

عباسی قیمت اعلام شده برگ سبز چای را پاسخگوی هزینه‌های چایکاران ندانست و خاطر نشان کرد: از وزیر محترم جهاد کشاورزی و شورای اقتصاد می‌خواهم در خصوص ارتقای قیمت به اندازه‌ای که در سال جهاد اقتصادی در کشاورز رغبت کار را ایجاد کند، اقدام نماید.

وی در خصوص قیمت گذاری برگ سبز چای، ادامه داد: پیشنهاد کار‌شناسی شده ما ۷ هزار ریال برای برگ درجه یک و ۴ هزار ریال برای درجه دو است.

عباسی با اعلام آغاز آماده سازی و نشا برنج درمزارع شمال کشور، تصریح کرد: از وزرای نیرو، بازرگانی و جهاد کشاورزی انتظار تامین آب، برق، لایروبی نهر‌ها، تجهیز چاه‌ها و جلوگیری از واردات بی‌رویه برنج را داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet