هدر اصلی
1390/02/04 14:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یک نماینده مجلس:

دامن زدن به اختلافات روند خدمتگزاری را کند می‌کند

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت و آسایش جامعه در سایه وحدت محقق می‌شود و همه مسوولان باید از اختلافات جزیی بپرهیزند.
دامن زدن به اختلافات روند خدمتگزاری را کند می‌کند نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت و آسایش جامعه در سایه وحدت محقق می‌شود و همه مسوولان باید از اختلافات جزیی بپرهیزند. https://cdn.icana.ir/d/019/1251.jpg دامن,زدن,به,اختلافات,روند,خدمتگزاری,را,کند,می‌کند Icana

سید علی محمد بزرگواری روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم پرهیز از تفرقه اظهار داشت: از آنجا که رهبر معظم انقلاب عامل وحدت و ستون خیمه نظام است، مردم و مسوولان باید دعوت ایشان به وحدت و پرهیز از تفرقه را جدی بگیرند.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود مسوولان نظام را مخاطب خود قرار داده‌اند و آنان را به وحدت دعوت کرده‌اند، افزود: دامن زدن به اختلافات جزیی می‌تواند روند خدمتگزاری به ملت را کُند کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به شرایط کنونی حاکم بر کشورهای منطقه و تحقق بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: از آنجا که دشمنان، انقلاب اسلامی ایران را الگوی این بیداری می‌دانند، مردم و مسوولان باید تلاش کنند که ایران در همه زمینه‌ها به الگوی بی‌نظیری برای جهان اسلام تبدیل شود.

وی بار دیگر لزوم حفظ وحدت در داخل را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با حفظ وحدت داخلی می‌توان جهان اسلام را به سمت وحدت و برادری سوق داد.

بزرگواری با تاکید بر اینکه ممکن است پرداختن به اختلافات جزیی زمینه‌ساز ایجاد چالش‌های بزرگ در نظام شود، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم وقت کشور را صرف مسائل پیش پا افتاده و اختلافات جزیی کنیم، عرصه برای خدمتگزاری به مردم تنگ می‌شود که این وضعیت مورد انتظار رهبر معظم انقلاب نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet