هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالقی:

کمیسیون بهداشت ماجرای رها کردن 2 بیمار در کنار خیابان را پیگیری می‌کند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: رها کردن بیمار کنار خیابان به دلیل بی بضاعتی عملی غیراخلاقی و ضد انسانی است و کمیسیون بهداشت و درمان این موضوع را پیگیری می‌کند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 15:31
کمیسیون بهداشت ماجرای رها کردن 2 بیمار در کنار خیابان را پیگیری می‌کند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: رها کردن بیمار کنار خیابان به دلیل بی بضاعتی عملی غیراخلاقی و ضد انسانی است و کمیسیون بهداشت و درمان این موضوع را پیگیری می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/298.jpg کمیسیون,بهداشت,ماجرای,رها,کردن,2,بیمار,در,کنار,خیابان,را,پیگیری,می‌کند Icana

 "بشیر خالقی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) رها شدن 2 بیمار در کنار خیابان توسط عوامل یک بیمارستان دولتی را عملی غیراخلاقی و ضد انسانی دانست و گفت: در کشور اسلامی ایران هیچ بیماری نباید به دلیل بی بضاعتی کنارخیابان بماند و یا بیمارستان از پذیرش درمان او خودداری کند.

نماینده مردم خلخال و کوثردرمجلس ادامه داد: از روز گذشته که از این موضوع اطلاع یافته ام با مسئولان وزارت بهداشت مکاتبه کرده و پیگیر جزئیات این حادثه هستم.

وی با بیان اینکه کمیسیون بهداشت نیز پیگیر ماجرا است گفت: پس از روشن شدن اصل ماجرا اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و اگر لازم باشد به عاملان این فاجعه تذکر داده و برخورد می کنیم .

خالقی تصریح کرد انجام این عمل غیراخلاقی از مسئولان بیمارستان دولتی انتظار نمی رود.

روز گذشته خبری مبنی بر رها کردن 2 فرد بیمار به دلیل نداشتن پول درمان سوار برخودروی آمبولانس در کنار خیابان روی سایت های خبری قرار گرفت.مرضیه وحیده دستجردی وزیر بهداشت و درمان دستور پیگیری این ماجرا را داده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000