آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مره صدق:

رها کردن بیمارکنار خیابان از بیمارستان دولتی بعید است

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: هیچ بیماری به دلیل عدم توانایی مالی در سیستم دولتی به ویژه در موارد اورژانسی نباید از درمان محروم بماند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 15:55
رها کردن بیمارکنار خیابان از بیمارستان دولتی بعید است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: هیچ بیماری به دلیل عدم توانایی مالی در سیستم دولتی به ویژه در موارد اورژانسی نباید از درمان محروم بماند. http://cdn.icana.ir/d/019/1002.jpg رها,کردن,بیمارکنار,خیابان,از,بیمارستان,دولتی,بعید,است Icana

"سیامک مره صدق" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره رهاکردن دو بیمار در کنار خیابان از سوی عوامل بیمارستان امام خمینی گفت: سرزدن این عمل از یک بیمارستان در جمهوری اسلامی دور از ذهن است و کمیسیون بهداشت و درمان در جلسه عصر امروز این موضوع را پیگیری می‌کند.

نماینده اقلیت دینی کلیمیان در مجلس ادامه داد: اگر این خبر صحت داشته باشد باید با کسانی که این عمل را انجام دادند برخورد شود.

وی تصریح کرد:همه بیماران اورژانس باید در بیمارستان‌ها پذیرش شوند و بیمارانی که توان پرداخت هزینه درمان خود را ندارند، در بیمارستان‌های دولتی تحت پوشش بیمه درمانی قرار گیرند.

مره صدق افزود: در حال حاضر نباید هیچ بیماری به دلیل عدم توانایی مالی حداقل در سیستم دولتی به ویژه در موارد اورژانسی از درمان محروم بماند.

روز گذشته خبری بر روی خروجی برخی سایت‌ها مبنی بر رها کردن دو فرد بیمار به دلیل نداشتن پول درمان در کنار خیابان قرار گرفت. مرضیه وحیده دستجردی وزیر بهداشت و درمان دستور پیگیری این ماجرا را داده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000