هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسی‌الرضا ثروتی:

توزیع اعتبار میان دانشگاه دولتی و علوم پزشکی از نظر تلفیق ناعادلانه است

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 گفت: نمایندگان عضو این کمیسیون، به علت موافق نبودن با توزیع ناعادلانه اعتبار میان دانشگاه‌های دولتی و علوم پزشکی، نشست صبح امروز تلفیق را ترک کردند.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 15:26
توزیع اعتبار میان دانشگاه دولتی و علوم پزشکی از نظر تلفیق ناعادلانه است عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 گفت: نمایندگان عضو این کمیسیون، به علت موافق نبودن با توزیع ناعادلانه اعتبار میان دانشگاه‌های دولتی و علوم پزشکی، نشست صبح امروز تلفیق را ترک کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/1006.jpg توزیع,اعتبار,میان,دانشگاه,دولتی,و,علوم,پزشکی,از,نظر,تلفیق,ناعادلانه,است Icana

"موسی‌الرضا ثروتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: کمیسیون آموزش، تحقیقات و بهداشت و درمان در نشست صبح امروز (یکشنبه چهارم اردیبهشت) کمیسیون تلفیق، فهرست جدیدی برای توزیع اعتبار میان دو دانشگاه دولتی و علوم پزشکی ارائه شد.

نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، ارائه این فهرست موجب اعتراض نمایندگان شد، تصریح کرد: در این فهرست توزیع اعتباری جدید میان این دانشگاه‌ها از سوی دو کمیسیون تخصصی آموزش و بهداشت ارائه شد که نمایندگان به مخالفت با این توزیع، نشست را ترک کردند، از این رو جلسه از رسمیت افتاد.

عضو کمیسیون تلفیق با بیان این که نمایندگان به نوع توزیع اعتبار اعتراض داشتند، تأکید کرد: توزیع اعتبار ناعادلانه بود که مقرر شد، در نشست عصر راهکاری برای توزیع جدید پیدا کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار