هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز صورت گرفت؛

بررسی موضوع وزارت اطلاعات در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره)

سرویس فراکسیون ها
سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی از بررسی اتفاق‏های اخیر وزارت اطلاعات در جلسه امروز- 4 اردیبهشت- این فراکسیون خبر داد.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 16:17
بررسی موضوع وزارت اطلاعات در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره) سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی از بررسی اتفاق‏های اخیر وزارت اطلاعات در جلسه امروز- 4 اردیبهشت- این فراکسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg بررسی,موضوع,وزارت,اطلاعات,در,جلسه,امروز,شورای,مرکزی,فراکسیون,خط,امام(ره) Icana

"داریوش قنبری" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه(www.icana.ir)، در تشریح جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره)، گفت: بحث‎هایی که در رابطه با وزیر اطلاعات مطرح شد، به صلاح کشور نبود و نکته‎ای که اعضای فراکسیون اقلیت، در رابطه با آن اشتراک نظر داشتند، امید است با توجه به سخنان رهبری تنش‌ها کاهش پیدا کند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس، افزود: همچنین در جلسه امروز فراکسیون مباحث مطرح شده در کمیسیون تلفیق در رابطه با لایحه بودجه 90 مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نسبت به برخی از مباحث مطرح شده در این کمیسیون، ابراز نگرانی کردند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار