شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالیان تأکید کرد:

ثبات بازار مسکن در گرو تداوم خط اعتباری بانک‌ها

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس، مشارکت انبوه‌سازان در ساخت مسکن مهر را از مهمترین دلایل ثبات بازار مسکن خواند و گفت: وجود خط اعتباری بانک‌ها، یکی از دلایل حضور مؤثر بخش خصوصی در این بخش است و برای حفظ ثبات در بازار مسکن، باید بانک‌ها را برای تداوم این خط اعتباری توجیه کنیم.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 10:34
ثبات بازار مسکن در گرو تداوم خط اعتباری بانک‌ها عضو کمیسیون عمران مجلس، مشارکت انبوه‌سازان در ساخت مسکن مهر را از مهمترین دلایل ثبات بازار مسکن خواند و گفت: وجود خط اعتباری بانک‌ها، یکی از دلایل حضور مؤثر بخش خصوصی در این بخش است و برای حفظ ثبات در بازار مسکن، باید بانک‌ها را برای تداوم این خط اعتباری توجیه کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/764.jpg ثبات,بازار,مسکن,در,گرو,تداوم,خط,اعتباری,بانک‌ها Icana

"نصرالله کمالیان"در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ورود انبوه‌سازان به ساخت مسکن مهر را مهمترین دلیل ثبات قیمت مسکن در دو سال گذشته ارزیابی کرد و افزود: تبدیل مسکن از کالایی پرسود و سرمایه‌ای به کالایی مصرفی و مقابله با افزایش لجام گسیخته قیمت مسکن به دلیل حضور مؤثر بخش خصوصی در روند تولید مسکن بود.

نماینده مردم فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی، حضور بخش خصوصی در تولید انبوه مسکن را نیازمند مشارکت بانک‌ها اعلام و تصریح کرد: گشایش خطوط اعتباری بانک‌ها برای تولید مسکن، انبوه‌سازان را برای حضور در بازار مسکن و به‌ویژه مسکن مهر تشویق می‌کند.

وی همچنین افزود: باید توجه داشت که بانک‌ها برای ادامه اعطای تسهیلات و تداوم خطوط اعتباری خود نیازمند توجیه اقتصادی هستند و چنانچه توجیهی برای ادامه همکاری آنها با انبوه‌سازان فعال در مسکن مهر وجود نداشته باشد، بازار مسکن بی‌ثبات و  قیمت آن غیر قابل کنترل می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر نقش بانک‌ها در ثبات بازار مسکن، تصریح کرد: آینده مسکن در سال 90 بستگی به باز بودن خطوط اعتباری بانک‌ها دارد و به یقین می‌توان گفتن اگر این خطوط اعتباری مانند دو سال گذشته تداوم داشته باشند، بازار مسکن با ثبات و چنانچه این خطوط اعتباری بسته شوند بازار مسکن با تورم روبه‌رو خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000