آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تذکر حیدری به وزیر آموزش و پرورش

سرویس اجتماعی
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، خواستار بازبینی کتب درسی سال سوم دبیرستان در رابطه با مباحث اهل سنت شد.
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 ساعت 18:20
تذکر حیدری به وزیر آموزش و پرورش نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، خواستار بازبینی کتب درسی سال سوم دبیرستان در رابطه با مباحث اهل سنت شد. http://cdn.icana.ir/d/019/1596.jpg تذکر,حیدری,به,وزیر,آموزش,و,پرورش Icana

"فخرالدین حیدری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: در مناطق اهل سنت کتابچه اهل سنت وجود دارد که در آن مباحث مذهب شافعی مطرح شده است؛ اما مسئولان آموزش و پرورش در کتاب سال سوم دبیرستان و خارج از چهارچوب مسائل اهل سنت، مطالب اعتقادی اهل سنت را مطرح کرده‌اند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، افزود: از مسئولان آموزش و پرورش خواستیم تا این مسئله را که موجب نارضایتی بزرگان اهل سنت و همچنین معلمان سنی شده است را بررسی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه هر سال 2 تا سه سئوال کنکور سراسری به مذهب و حوزه دینی اختصاص دارد، تصریح کرد: جامعه اهل سنت به واسطه آنکه کتابچه اهل سنت را می‌خوانند نمی‌توانند به این سئوال‌ها پاسخ دهند، از وزارت علوم و آموزش و پرورش می‌خواهیم که این مورد را تصحیح کنند تا داوطلبان اهل سنت نیز بتوانند به سئوال‌ها پاسخ دهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000