هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیته پیگیری مساله ریزگردها خبر داد:

اعزام گروهی از کارشناسان به عراق به منظور بررسی منشا ریزگردها

سرویس استان ها
عضو کمیته پیگیری مساله ریز‌گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد وغبار اعلام می‌شود.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 10:28
اعزام گروهی از کارشناسان به عراق به منظور بررسی منشا ریزگردها عضو کمیته پیگیری مساله ریز‌گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد وغبار اعلام می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/3792.jpg اعزام,گروهی,از,کارشناسان,به,عراق,به,منظور,بررسی,منشا,ریزگردها Icana

"شبیب جویجری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به فعالیت‌های کمیته پیگیری مساله ریزگردها در کشور، گفت: این کمیته شامل کشور‌های ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر و همین‌طور سازمان‌های دولتی ذی‌ربط مثل سازمان‌های محیط‌ زیست، ‌هواشناسی، وزارت کشاورزی و وزارت خارجه است که تا الان دو اجلاس را در مورد معضل گرد و غبار برگزار کرده‌اند که خوشبختانه نتایج خوبی هم داشته است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، افزود: ما کارشناسان خود را برای پیدا کردن منشا بلند شدن گرد و غبار به کشور عراق فرستادیم و قرار است که تا دو هفته آینده نتایج این کارشناسان اعلام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی در مجلس با بیان اینکه در آینده اجلاس سوم همکاری بین کشورهای ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر برگزار می‌شود، افزود: هدف این اجلاس همچون اجلاس‌های گذشته، بررسی راهکارها و اقدامات عملی در جهت  بیابان‌زدایی در مراکزی که از آن‌جا گرد وغبار و ریزگردها بالا می‌آید، است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000