هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طاهرخانی در تشریح تذکر کتبی خود به رئیس جمهور و وزیر نیرو:

اعتبارات لازم جهت چهار بانده کردن محور تاکستان - اسفراین پرداخت نمی شود

سرویس استان ها
نماینده مردم تاکستان با بیان اینکه اعتبارات لازم جهت چهارباندی کردن محور تاکستان به اسفراین پرداخت نمی شود، گفت: این محور در حال حاضر تک بانده است و اینمساله باعث بالا رفتن آمار تصادفات می‌شود.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 18:13
اعتبارات لازم جهت چهار بانده کردن محور تاکستان - اسفراین پرداخت نمی شود نماینده مردم تاکستان با بیان اینکه اعتبارات لازم جهت چهارباندی کردن محور تاکستان به اسفراین پرداخت نمی شود، گفت: این محور در حال حاضر تک بانده است و اینمساله باعث بالا رفتن آمار تصادفات می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/313.jpg اعتبارات,لازم,جهت,چهار,بانده,کردن,محور,تاکستان,-,اسفراین,پرداخت,نمی,شود Icana

"امیر طاهرخانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در تشریح تذکر کتبی خود به رئیس جمهور درباره چهار باندی کردن محور تاکستان به اسفراین، گفت: محور تاکستان به اسفراین از اصلی‌ترین محورهای استان قزوین است و در حال حاضر تک بانده است و این باعث بالا رفتن آمار تصادفات می‌شود.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجوز کمیسیون ماده 32 در این خصوص اخذ شده است، اضافه کرد: دو سال است ردیف‌های اعتباراتی در بودجه برای این موضوع در نظر گرفته می‌شود ولی شاهد کار عملیاتی نیستیم.

طاهرخانی در ادامه همچنین در تشریح تذکر کتبی خود به  وزیر نیرو درباره تأمین آب مورد نیاز کشاورزان منطقه، از افتتاح یک سال پیش کانال انتقال آب از طالقان به تاکستان خبر داد و گفت: سه وزیر قول افتتاح این سد را داده‌ بودند تا بالاخره سال پیش این کانال انتقال آب احداث شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات، افزود: کار احداث این کانال از 17 سال پیش شروع شد و حالا که آماده بهره‌برداری است آبی از آن روانه تاکستان نمی‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000