شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی نیا عنوان کرد

طرح نظارت بر نمایندگان گام بلند مجلس در جهت عملیاتی‌شدن جهاد اقتصادی

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:تکاپوی نمایندگان ملت برای تصویب طرح صیانت از نمایندگان اولین گام موثر برای شروع مجاهدت اقتصادی است.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 10:53
طرح نظارت بر نمایندگان گام بلند مجلس در جهت عملیاتی‌شدن جهاد اقتصادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:تکاپوی نمایندگان ملت برای تصویب طرح صیانت از نمایندگان اولین گام موثر برای شروع مجاهدت اقتصادی است. http://cdn.icana.ir/d/019/792.jpg طرح,نظارت,بر,نمایندگان,گام,بلند,مجلس,در,جهت,عملیاتی‌شدن,جهاد,اقتصادی Icana

حسین سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به طرح صیانت از نمایندگان گفت: طرح نظارت بر نمایندگان توسط نمایندگان مجلس هشتم به جدیت پیگیری شده و تکاپوی آنان برای تصویب این طرح در سال جاری گام بلندی برای تحقق شعار جهاد اقتصادی است.

وی با بیان اینکه طرح نظارت بر نمایندگان در راستای حفظ شأن مجلس است،تأکید کرد:  مسئولین نظام خود باید پیشگام شفاف سازی درآمدهای خود بوده تا بتوانند بهتر وظیفه نظارتی خود را بر سایر نهادها اجرائی سازند.

سبحانی نیا مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی از حرکت های جهادگونه در سال جهاد اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: نمایندگان با اجرای طرح نظارت بر خود، ضمن شفاف سازی، در ریشه کن کردن مفاسد اقتصادی از فضای اقتصادی جامعه نیز بهتر عمل خواهند کرد.

*تصویب طرح نظارت بر نمایندگان گام بلند بهارستانی ها برای مجاهدت اقتصادی

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح صیانت از نمایندگان که به کوشش و جدیت نمایندگان مجلس هشتم عملی شد گام بلند نمایندگان ملت برای شروع جهاد اقتصادی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000