شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تاکید معترضین به جنگ بر ادامه تحصن مقابل پارلمان انگلیس

سرویس سیاسی
کمپ‌های معترضین علیه جنگ حاضر در مقابل پارلمان انگلیس اعلام کردند به مناسبت برگزاری جشن ازدواج فرزند ولیعهد انگلیس، این محل را ترک نخواهند کرد.
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 ساعت 14:21
تاکید معترضین به جنگ بر ادامه تحصن مقابل پارلمان انگلیس کمپ‌های معترضین علیه جنگ حاضر در مقابل پارلمان انگلیس اعلام کردند به مناسبت برگزاری جشن ازدواج فرزند ولیعهد انگلیس، این محل را ترک نخواهند کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/2325.jpg تاکید,معترضین,به,جنگ,بر,ادامه,تحصن,مقابل,پارلمان,انگلیس Icana

به گزارش خانه ملت(www.icana.ir)  به نقل از آسوشیتدپرس،‌ کمپ‌های معترضین به جنگ که حدود یک دهه است در فضای سبز اطراف پارلمان انگلیس چادرهای خود را برپا کرده‌اند گفته اند برای برگزاری جشن ازدواج فرزند ولیعهد این کشور، این محل را ترک نخواهند کرد.
"ویلیام" فرزند ولیعهد انگلیس نیز با انتقاد از یک دهه حضور معترضین به جنگ در مقابل پارلمان انگلیس اعلام کرد نمی‌تواند دستور اخراج آنها را صادر کند زیرا این کار یک اقدام سیاسی از جانب وی تلقی خواهد شد.
معترضین حاضر در مقابل پارلمان انگلیس نسبت به دخالت نظامی این کشور در جنگ‌های پی در پی خارجی از جمله عراق، افغانستان و لیبی اعتراض دارند.
قرار است مراسم ازدواج فرزند ولیعهد انگلیس 29 آوریل جاری (9 اردیبهشت) درلندن برگزار شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار