خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/02/05 18:29:54
سرویس استان ها
در پی ملحق شدن چند روستای حومه کرمانشاه به این شهر؛

امینی: سامان‌بخشی به کرمانشاه راحت‌تر شد

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پی ملحق شدن چند روستای اطراف کرمانشاه به این شهر ضمن اعلام حمایت خود، گفت: کار ساماندهی به اهالی این روستاها راحت‌تر می‌شود.
امینی: سامان‌بخشی به کرمانشاه راحت‌تر شد رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پی ملحق شدن چند روستای اطراف کرمانشاه به این شهر ضمن اعلام حمایت خود، گفت: کار ساماندهی به اهالی این روستاها راحت‌تر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/633.jpg امینی:,سامان‌بخشی,به,کرمانشاه,راحت‌تر,شد Icana

"جهانبخش امینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: روستاهای حومه کرمانشاه تقریبا قسمتی از شهر به حساب می‌آمدند، ولی از مزایای مردم روستایی استفاده می‌کردند؛ به طوری که دفترچه بیمه روستایی داشتند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: حومه‌نشینان در برخی موارد مشکلاتی هم داشتند که این مشکلات بیشتر در تقابل با شهرداری‌ بود.

وی ادامه داد: شهرداری کرمانشاه حتی در مواردی از جمع آوری زباله‌های حومه‌نشینان خودداری می‌کرد که این موضوع اعتراض اهالی را به همراه داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با اشاره به نزدیکی این روستاها به شهر گفت: با احداث خیابان‌های آسفالت در این روستاها و ایجاد خدمات شهری، عملا هیچ اثری از زندگی روستایی در این مناطق دیده نمی‌شد.

با موافقت استاندار کرمانشاه روستاهای کرناچی، نوکان، دره‌دراز، صادقیه و کهریز به شهر کرمانشاه الحاق شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet