انتخابات ریاست جمهوری
1390/02/06 11:47:20
سرویس صحن
کمالیان در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90:

بی‌توجهی به بودجه نظامی نقطه ضعف لایحه بودجه 90 است

نماینده قوچان و فاروج با اشاره به بی‌توجهی کمیسیون تلفیق به بودجه نظامی کشور، گفت: با توجه به اتفاقات منطقه این نیاز احساس می‌شد که اعضای کمیسیون تلفیق به بودجه نظامی بیشتر اهمیت می‌دادند. نکته‌ای که به دلیل بی‌توجهی شاهد ضعف بودجه نظامی در این لایحه است.
بی‌توجهی به بودجه نظامی نقطه ضعف لایحه بودجه 90 است نماینده قوچان و فاروج با اشاره به بی‌توجهی کمیسیون تلفیق به بودجه نظامی کشور، گفت: با توجه به اتفاقات منطقه این نیاز احساس می‌شد که اعضای کمیسیون تلفیق به بودجه نظامی بیشتر اهمیت می‌دادند. نکته‌ای که به دلیل بی‌توجهی شاهد ضعف بودجه نظامی در این لایحه است. https://cdn.icana.ir/d/019/2434.jpg بی‌توجهی,به,بودجه,نظامی,نقطه,ضعف,لایحه,بودجه,90,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "نصرالله کمالیان" در جلسه علنی امروز - سه شنبه - در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90، گفت: از اساس با شیوه برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی کنونی مخالف هستم و باید به منظور فعالیت مناسب در این حوزه در جهت استقلال سازمان برنامه‌ریزی از دولت گام برداشت.

 نماینده مردم فاروج در مجلس شورای اسلامی به بیان نقاط منفی لایحه بودجه 90 پرداخت و خاطرنشان کرد: افزایش بندهای بودجه از سوی کمیسیون تلفیق بی‌توجهی به شاخص‌های توسعه و ضمانت اجرای پرداخت یارانه‌ها از جمله نقاط مبهم این لایحه است.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet