هدر اصلی
1390/02/07 09:13:53
سرویس صحن
تذکر شفاهی عماد حسینی:

حکم برنامه پنجم توسعه در بند 12 بودجه دیده نشده است

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در بررسی بند ۱۲ بودجه سال ۹۰ در تذکر شفاهی، اعمال حکم برنامه پنجم توسعه را خواستار شد.
حکم برنامه پنجم توسعه در بند 12 بودجه دیده نشده است سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در بررسی بند 12 بودجه سال 90 در تذکر شفاهی، اعمال حکم برنامه پنجم توسعه را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1446.jpg حکم,برنامه,پنجم,توسعه,در,بند,12,بودجه,دیده,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، عماد حسینی در جلسه امروز چهارشنبه (7 اردیبهشت) در ادامه بررسی گزارش نهایی کمیسیون تلفیق از بودجه سال 90 گفت: در بند 12 ماده 229 برنامه پنجم توسعه به درستی دیده نشده است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: در این بند آمده است به میزان 14.5 درصد که در هلال توضیح داده شده "شامل 10 درصد منظور در ماده 229 قانون برنامه" از ارزش نفت به‌عنوان سهم شرکت ملی نفت ایران برای صیانت از مخازن اختصاص می‌یابد.

حسینی ادامه داد: اعضای کمیسیون محاسبه کردند و متوجه شدیم این 14.5 درصد، پنج میلیارد دلار کمتر از سهمی است که سال گذشته در بودجه لحاظ شد.

این نماینده افزود: همان طور که کامران گفت، اعضای کمیسیون تلفیق برای تراز مالی این بند بودجه سال 90 را بالا و پایین کردند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: ابوترابی‌فرد گفت اجازه‌ای از اعضای کمیسیون تلفیق برای تراز مالی گرفته‌اند و اعداد و ارقام همان اعداد و ارقامی است که به تصویب کمیسیون رسیده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet